מדלג על ראשי הוועדים: אקוניס ייפגש עם עובדי רשות השידור – כולל העיתונאים

עד כה נהגו מקבלי ההחלטות, כולל השרים האחראים, להיפגש רק עם ראשי הוועדים של הרשות. בפגישה, שאותה יזם אקוניס, אמורים הצדדים לדון במהלך הסגירה והפתיחה מחדש של רשות השידור

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי טוקר
נתי טוקר

כלל עובדי רשות השידור, כולל חברי המערכת העיתונאית, הוזמנו על ידי הנהלת הרשות לפגישה עם השר החדש האחראי על הרשות, אופיר אקוניס, שתתקיים ביום ראשון הקרוב. עד כה נהגו מקבלי ההחלטות, כולל השרים האחראים, להיפגש רק עם ראשי הוועדים של הרשות. בפגישה, שאותה יזם אקוניס, ידונו הצדדים במהלכים לסגירה ולפתיחה מחדש של רשות השידור.

אקוניס קיבל אתמול את הסמכויות ליישום חוק רשות השידור וחוק הרשות השנייה. כחלק מכך, ראש הממשלה ושר התקשורת, בנימין נתניהו, הטיל על אקוניס להכריע לגבי המשבר ברשות השידור – שסובלת ממצוקה קשה מאז שהופסקה גביית האגרה. ימים ספורים לאחר מינויו לתפקיד, מיהר אקוניס לקבוע פגישה עם העובדים ברשות - ובהם השורה הבכירה של העיתונאים. ביום ראשון ייפגש אקוניס עם עובדי רשות השידור בירושלים, וביום שלישי יפגוש את עובדי הרשות הפועלים בתל אביב.

גלעד ארדן וראש הממשלה בנימין נתניהו, אשר קדמו לאקוניס בתפקיד האחראי על רשות השידור, מעולם לא פגשו את עובדי הרשות בצורה זו - והסתפקו בניהול שיח עם נציגי וועדי העובדים השונים.

אופיר אקוניסצילום: מוטי מילרוד

מקורות ברשות השידור אמרו כי ישנם כ-1,000 עובדים אשר עומדים בפני פיטורים, ולכן אקוניס פעל נכון בכך שקבע עמם פגישה ישירה שאולי תבהיר את כוונות הממשלה בנוגע לרשות. מנגד, היו שביקרו את החלטתו של אקוניס: "אקוניס מגיע רק כדי להבהיר מי הבוס החדש", אמר מקור עיתונאי ברשות.

מסביבתו של אקוניס נמסר כי "בהתאם לסמכויות שהוענקו לשר, ובכללן האחריות על הרשות השנייה ורשות השידור, החליט השר לשמוע ולהקשיב לעובדים בטרם תתקבלנה החלטות. השר אקוניס מאמין שדו-שיח והידברות, בכל הדרגים, יביא לתוצאות טובות יותר - הן לציבור הרחב והן לעובדים". מהנהלת רשות השידור לא נמסרה תגובה.

כתבות מומלצות

ג'ורג'ה מלוני בנאפולי, שלשום

סערה נדירה: צירוף הגורמים שמאיים להיות חמור יותר ממשבר 2008

וילה רחוב קדמה הרצליה

הבנק סירב לקבל כסף מרוסיה - והרס את החלום על הווילה בהרצליה

ביידן לפיד הצהרת ירושלים

הדיל האמריקאי: מסלול ירוק להיי־טק הישראלי - תמורת הגבלת היצוא

קוסטה ריקה

"החופים פסיכיים, במחיר של מיליון וחצי קונים וילה קו שני לחוף - אבל אז המכות התחילו להגיע"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

יוגה

"זה התחיל מכל מיני תל אביבים שחיפשו מפלט מהעיר, עכשיו יש כאן צונאמי״

רעות עייני ילדים מחוננים

"בקיץ היה לי כאן טירוף": כמה עולה לייצר ילד מחונן?