נתניהו מינה ראש מטה לתחום התקשורת - ומחפש גם יועץ תקשורת

עו"ד איתן צפריר מונה לראש מטה תחום התקשורת ויהיה אחראי מטעמו של נתניהו, שהוא גם שר התקשורת, על הטיפול בתחום התקשורת במשרדו

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי טוקר
נתי טוקר

ראש הממשלה בנימין נתניהו מינה את עו"ד איתן צפריר לראש מטה שר התקשורת. צפריר יהיה אחראי מטעמו של נתניהו, שהוא גם שר התקשורת, על הטיפול בתחום התקשורת במשרדו עד לבחירות. המשמעות היא שאין בכוונת נתניהו למנות כעת שר תקשורת.

במקביל, הגיש נתניהו בקשה למנות יועץ תקשורת ייעודי למשרד התקשורת. בקדנציה של גלעד ארדן בתחום התקשורת לא היה תקן של ראש מטה, אך כן היה יועץ תקשורת אישי של השר.

דוד שרן, מנהל לשכת ראש הממשלה, הוא זה שהיה אמור היה לטפל בתחום התקשורת במשרד ראש הממשלה. ואולם בעקבות מערכת הבחירות והעובדה שנתניהו מחזיק בידיו שבעה תיקים, הוחלט להציב מתחת שרן את עו"ד צפריר.

איתן צפרירצילום: זאב סגל

צפריר, עו"ד שמתמחה בתחום התמיכות והרגולציה, מכיר את שרן ואת הפעילות הממשלתית מעבודתו ב-2009 וב-2010 כיועץ למזכיר הממשלה צבי האוזר וכיועץ למשרד רה"מ לענייני מורשת. באותה תקופה היה שרן ראש המטה של שר האוצר לשעבר יובל שטייניץ. בארבע השנים האחרונות החזיק צפריר משרד עו"ד פרטי וייעץ בין השאר לחברות תיירות מרפא. בעבר היה מנהל תוכניות אקדמיות ומרצה במרכז שלם.

צפריר גם ייצג את העמותה שמפעילה את הערוץ בשפה האמהרית בכבלים ובלוויין, שמופעל מכספי תמיכות. במסך ניגוד העניינים שלו הוא התחייב שלא לעסוק בתחום זה בעבודתו.

צרפיר אמור כעת ללמוד שורה של תחומים חדשים בתחום התקשורת ורפורמות שהחלו לצאת לדרך בתקופתו של ארדן. עם זאת, מהלכים התלויים בחקיקה יוקפאו בשל פיזור הכנסת.

מנציבות שירות המדינה נמסר: "בהתאם להנחיית נציבות שירות המדינה, בלשכות השרים בהם ראש הממשלה הפך להיות השר הממונה על המשרד, בנוסף על תפקידו כראש ממשלה, ניתן להותיר עד 2 יועצים/ות ועד 2 מזכירים/ות, לצורך הפעלה שוטפת של הלשכה וריכוז הקשר בין המשרד לבין לשכת ראש הממשלה. "בלשכת שר התקשורת מועסק כרגע יועץ אחד. אתמול פנו אלינו מלשכת ראש הממשלה לאשר את קליטתו של יועץ נוסף. בהתאם לכללים דלעיל, בקשתם אושרה. ככל שידוע לנו, לא מדובר ביועץ תקשורת ולא הועברה אלינו בקשה כזו מלשכת ראש הממשלה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

שירות נסיעה לפי קריאה של חברת ויה בניו יורק

חברות ההיי־טק שמפסידות מיליארדי דולרים מצאו דרך להישאר בחיים

פרופ' אמיר ירון, נגיד בנק ישראל. ייתכן שזו הזדמנות עבורו לפעולות שיקררו את הביקושים לדירות

מחדל מחירי הדיור: כך התייקרה דירה ממוצעת ב-280 אלף שקל בשנה

גילעד אלטשולר

אלטשולר שחם חזר להוביל - ומי בתחתית? תשואות קרנות ההשתלמות לחודש יולי

סוחר בוול סטריט. יכול להיות שזעזוע האינפלציה הנוכחי הוא רק ראשון מני רבים

מציאות חדשה או תקלה היסטורית? אסטרטגיית השקעות בת 20 שנה בסכנה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

יש ענפים שבהם עליית השכר מחווירה בהשוואה לביקוש

לזה אתם קוראים העלאת שכר? המעסיקים שימשיכו לרעוב לעובדים

יהונתן כהן

פי 150 צ'קים חוזרים: הנורות האדומות שלא נדלקו בגיבוי, ואיך איבד יהונתן כהן את רוב ההשקעה