ח"כ רוזנטל: "לא ייתכן שנשות לפיד ושלום יגישו תוכנית 
ברשת כשהשרים דנים בעסקי משפחת עופר"

רוזנטל, יוצר הסרט "שיטת השקשוקה" על משפחת עופר: משפחות שלום ולפיד צריכות לקבל החלטה - שהנשים יוותרו על תוכנית טלוויזיה בערוץ של משפחת עופר או ששר האוצר ושר האנרגיה יפסלו עצמם מלהשתתף בכל דיון או החלטה

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי טוקר
נתי טוקר

"הגברות הנכבדות ג'ודי שלום ניר מוזס וליהיא לפיד הן נשות תקשורת ותיקות, שראויות להגיש ולהוביל תוכניות טלוויזיה. העובדה שהן בנות זוג של שרי ממשלה לא אמורה לפסול אותן. ובכל זאת יש בעיה - והבעיה נקראת משפחת עופר", כך אמר ח"כ מיקי רוזנטל (העבודה), בתגובה לידיעה שפורסמה ב–TheMarker שלפיה שתי התוכניות של לפיד ושלום ניר מוזס נמצאות בהליכי פיתוח עבור רשת.

לדברי רוזנטל, "השתיים אמורות להגיש תוכניות בזכיינית ערוץ 2 רשת, שנשלטת על ידי משפחת עופר. ענייניה של משפחת עופר נידונים בימים אלה בממשלה. על הכף מונחים מיליארדים שהמדינה מבקשת לגבות מכימיקלים לישראל בבעלות משפחת עופר".

רוזנטל, שיצר את הסרט "שיטת השקשוקה" על משפחת עופר, סבור כי לא ייתכן שהשתיים יגישו תוכניות בערוץ בבעלות עופר, בעוד השרים דנים בעניינים העסקיים של המשפחה. לדבריו, משפחות שלום ולפיד צריכות לקבל החלטה: או שהנשים מוותרות על תוכנית טלוויזיה בערוץ של משפחת עופר, או ששר האוצר ושר האנרגיה, בעליהן, פוסלים עצמם מלהשתתף בכל דיון או החלטה הנוגעים למשפחת עופר. "ראוי שנבחר ציבור לא ייקלע לניגוד עניינים. זה לא עניין חוקי, אלא אתיקה בסיסית".

ח"כ מיקי רוזנטלצילום: אורן נחשון

מוזס הגישה לרשת הצעה לתוכנת אישית, שתכלול ראיונות ופינות, ותשודר בשעת צפיית השיא בימי שישי בערוץ 2. התוכנית של מוזס נמצאת בשלבי פיילוט. מוזס השתתפה או הובילה כמה תוכניות ברשת במשך שנים, כשהאחרונות בהן הן "מועדון המבקרים" ו"מדברים על זה".

התוכנית של ליהיא לפיד היא פורמט מקורי, שנוצר בשיתוף עם הבימאית רוני קיי, ובו אנשים קרובים נפגשים מחדש לאחר נתק של זמן רב. התוכנית נמצאת בשלבי פיתוח בהשקעה של רשת, ובשלב זה לא ברור האם לפיד עצמה תנחה את התוכנית.

ברשת דחו אתמול מכל וכל את הקשר בין החלטות תוכן בזכיינית לבין האינטרסים העסקיים של בעלי המניות. מהזכיינית נמסר: "התוכן ברשת אינו מנוהל על ידי משפחת עופר, אלא על ידי העורך הראשי שלה אבי צבי".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב

משבר בשווקים

לראשונה: מדד קריטי של שוק האג"ח העולמי מאותת על משבר