ערוץ המורשת החדש יצולם וישודר באתר ynet

במקביל, הערוץ מתחיל לגייס את הטאלנטים שיובילו את שידורי הערוץ ■ בין העיתונאים עמם מתקיים מו"מ: אראל סגל; בן דרור ימיני; קלמן ליבסקינד; מירב בטיטו ויועז הנדל

נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר

ערוץ המורשת החדש, שיעלה באפיק 20, מתכוון לייצור שיתוף פעולה עם אתר Ynet של קבוצת "ידיעות אחרונות". הערוץ צפוי לצלם את רוב תוכניות האולפן בשידור החי באולפני ynet, והן גם ישודרו באתר. זה שיתוף פעולה תקדימי בין אתר אינטרנט לבין ערוץ טלוויזיה, כאשר האתר מספק את התשתית לשידורי הערוץ.

Ynet גם יפיק בפועל את שידורי האקטואליה של הערוץ החדש, ועובדי האתר יהיו אלה שיתפעלו את שידורי הערוץ. לשם כך ישדרג ynet את האולפנים ואת מערכת הקונטרול בהשקעה של מאות אלפי שקלים. עם זאת, החוזה בין הצדדים עדיין לא נסגר.

במקביל, הערוץ מתחיל לגייס את הטאלנטים שיובילו את שידורי הערוץ. בין העיתונאים עמם מתקיים מו"מ הם אראל סגל, שעבודתו הופסקה באחרונה בעיתון "מעריב" ומשדר ברדיו גלי ישראל; בן דרור ימיני מ"מעריב"; קלמן ליבסקינד גם הוא מ"מעריב" ומרדיו גלי ישראל; עיתונאית "ידיעות אחרונות" מירב בטיטו; ובעל טור ב"ידיעות" יועז הנדל.

כחלק משיתוף הפעולה עם ynet צפוי הערוץ לצלם את רוב תוכניות האקטואליה באולפני ynet. צעד זה אמור להוות לא רק חיסכון כספי לערוץ החדש, אלא גם שיתוף פעולה אסטרטגי. כחלק מההסכם בין הצדדים, חלק ניכר משידורי הערוץ ישודרו במקביל גם באתר Ynet ויזכו לקידום נרחב.

שיתוף הפעולה האסטרטגי עם קבוצת "ידיעות" של הערוץ החדש הוא חריג. עד כה אתר ynet קידם בתכני הוידיאו שלו בעיקר ערוצים בכבלים ובלוויין המבוססים על תשלום דמי מנוי או נכללים בחבילת הבסיס בטלוויזיה הרב ערוצית. מנגד, הכנסות ערוץ המורשת מגיעות מפרסום – ולכן הוא בפועל מתחרה ישירות על ynet וקבוצת "ידיעות" על נתח בשוק הפרסום.

הערוץ החדש ייקרא "ערוץ 20" ויעלה באפיק 20 – היכן שהיה עד כה שידורים חיים מבית "האח הגדול" – בהתאם להחלטת מועצת הכבלים והלוויין. "האח הגדול" הוא תוכנית של זכיינית ערוץ 2 קשת, המתחרה ישירות בקבוצת "ידיעות אחרונות", והתנגדה בחריפות להחלטת מועצת הכבלים להפקיע משליטתה את ערוץ 20.

Ynet גם יפיק בפועל את שידורי האקטואליה של הערוץ החדש, ועובדי האתר יהיו אלה שיתפעלו את שידורי הערוץ. לשם כך ישדרג ynet את האולפנים ואת מערכת הקונטרול בהשקעה של מאות אלפי שקלים

טרם נמסרה תגובת Ynet וערוץ המורשת.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

גילה פימה. "בשיא הקושי שלי ראיתי שאני יכולה להעלות חיוך למישהו אחר שקשה לו"

"לעבודה שלי יש סטיגמות, היא לא נחשקת. אבל לא אכפת לי מה חושבים"

אילו מניות עשויות לשרוד טלטלות קשות?

"שגר ושכח": האם יש מניה ששווה להשקיע בה ל-20 שנה?

ארוחה של מקדונלד'ס. המגמה הכללית של השמנה לא יכולה להיות מיוחסת רק להתנהגות של הפרט, אלא גם לסביבה שבה כולנו חיים

בשקט בשקט, העלימה מקדונלד'ס אופציה מהתפריט – והיא יודעת בדיוק למה

כספומט ביטקוין ברומניה. רשתות בלוקצ'יין שיצליחו לשרוד את התקופה הנוכחית - ייתכן שיזכו בכל הקופה

המשבר בקריפטו נכנס לשלב הבא: מלחמת כל בכל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

האי סנטוריני ביוון.
גלויות הכתובות כאגדות
עם מודרניות

"פעם, בקיץ עוד אפשר היה למצוא טיסה ליוון ב–150 דולר. היום, זה כבר 450"

כרם התימנים. "נהייתה שכונה של אנשים מפונפנים"

"יש מיליונרים מכל העולם שהוקסמו מהשכונה, רוצים כאן נכס - ולא מעניין אותם המחיר"