"ישראל היום" ו"ג'רוזלם פוסט" הגישו הצעות לרכישת "מקור ראשון"

"ישראל היום", בשל נתח השוק שלו, ייאלץ לבקש אישור הממונה על ההגבלים לביצוע העסקה ■ נאמן החברה, חן ברדיצ'ב, אמור להגיש ביומיים הקרובים לבית המשפט את המלצותיו בנוגע לזהות הרוכש

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי טוקר
נתי טוקר

העיתונים "ישראל היום" ו"ג'רוזלם פוסט" הגישו הצעות לרכישת העיתון "מקור ראשון", שנמצא כעת בהקפאת הליכים. מועד הגשת הבקשות לרכישת העיתון הסתיים היום (ב') אחר הצהריים. בנוסף לאלה הגיש המנכ"ל הנוכחי של "מקור ראשון" מטעמו של המו"ל שלמה בן צבי, אודי רגוניס, הצעה לרכישת "מקור ראשון". גם חברת אשדיר, הפועלת בתחום הפרסום ועלוני השבת למגזר הדתי, הגישה הצעה.

הנאמן הציע למכירה את פעילות החברה, המחולקת לשלושה חלקים: עיתון "מעריב", עיתון "מקור ראשון" ואתר NRG. "ישראל היום" הגיש הצעה לרכישה רק של "מקור ראשון" ושל אתר NRG, בעוד "ג'רוזלם פוסט" שבבעלות אלי עזור הגישו הצעה כוללת - אך גם הם מעוניינים בעיקר ב"מקור ראשון".

שלמה בן צבי

ההערכות הן כי בסופו של דבר העסקה תוכרע על ידי בית המשפט. "ישראל היום", בשל נתח השוק שלו, ייאלץ לבקש אישור הממונה על ההגבלים לביצוע העסקה. נאמן החברה, חן ברדיצ'ב, אמור להגיש ביומיים הקרובים לבית המשפט את המלצותיו בנוגע לזהות הרוכש. אם אכן לא יימצא רוכש לפעילות "מעריב", מסתמן כי העיתון ייסגר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

אייקונקס בניה חדשה

היום שאחרי הבלוק: כך בונים בתים - פשוט יותר, חסכוני יותר ועמיד יותר