עיתון "מעריב" עוזב את בית מעריב

העיתון שכר משרדים במגדל רובינשטיין הסמוך השוכן בצומת מעריב, ואליו יעברו מחלקות הסחר, שירות הלקוחות והמנויים ■ שאר עובדי מערכת העיתון למשרדי החברה במלחה בירושלים

נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר

עיתון "מעריב", תחת בעלותו של שלמה בן צבי, יעזוב את בית מעריב ההיסטורי שנמצא כיום בבעלות חברת הכשרת הישוב. העיתון שכר משרדים במגדל רובינשטיין הסמוך השוכן בצומת מעריב, ואליו יעברו מחלקות הסחר, שירות הלקוחות והמנויים.

שאר מערכת העיתון, כולל העיתונאים, העורכים, מחלקת העיצוב וההנהלה, יעברו למשרדי החברה במלחה בירושלים - שם נמצאת גם מערכת העיתון "מקור ראשון" שבבעלות בן צבי.

בעלי העיתון יזם את העברת העיתון כבר עם רכישת העיתון, אך לא יכול היה להוציא את המהלך אל הפועל בין השאר לאור הסכמים קיבוציים שמנעו ממנו לבצע שינויים משמעותיים. כעת, לאחר שהגיע בחודשים האחרונים לסיכום עם העובדים, הוא מבצע את המעבר לירושלים. כבר כיום עובדים מירושלים מערכות המוספים "סופשבוע", "ערב שבת" ומערכת אתר NRG. המשמעות המעשית היא שמערכות שני העיתונים יישבו במיקום אחד, וזהו צעד נוסף למיזוג בין שני העיתונים.

בית "מעריב"

ב"מעריב" הסבירו כי הבחירה לשכן את העיתון בבניין בצומת מעריב נעשתה "לכבודו של מייסד העיתון, עזריאל קרליבך, ומתוך הוקרה והערכה לבית מעריב המיתולוגי שבו פעל העיתון במשך שנים רבות". עוד מסרו מהעיתון כי "מצד אחד אנחנו מתחדשים ומסתכלים קדימה, אך כל העת מציצים מהחלון לרחוב קרליבך, המייסד, ולמיקום ההיסטורי, כדי לזכור את העבר המפואר והמסורת של העיתון".

בינתיים, עובדי "מעריב" קיבלו את שכרם ביום שישי, זאת לאחר עיכוב של יומיים. בעיתון הסבירו כי העיכוב נבע מבעיות טכניות, אך העובדים זעמו על כך שלא עודכנו מראש על העיכוב בשכר.

מעיתון מעריב נמסר: "צומת מעריב ועיתון מעריב שזורים זה בזה ויצרו אתוס בתל אביב. היה לנו חשוב להישאר בקרבת בית מעריב הנוסטלגי לזכר ימים עברו. שאר מחלקות מעריב נמצאות בתהליך של מעבר אל ירושלים, עיר הבירה של ישראל. אנו סבורים שראוי כי כלי תקשורת הדוגל באג'נדה ציונית יקבע את משכנו דווקא בעיר זו".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

גילה פימה. "בשיא הקושי שלי ראיתי שאני יכולה להעלות חיוך למישהו אחר שקשה לו"

"לעבודה שלי יש סטיגמות, היא לא נחשקת. אבל לא אכפת לי מה חושבים"

אילו מניות עשויות לשרוד טלטלות קשות?

"שגר ושכח": האם יש מניה ששווה להשקיע בה ל-20 שנה?

ארוחה של מקדונלד'ס. המגמה הכללית של השמנה לא יכולה להיות מיוחסת רק להתנהגות של הפרט, אלא גם לסביבה שבה כולנו חיים

בשקט בשקט, העלימה מקדונלד'ס אופציה מהתפריט – והיא יודעת בדיוק למה

כספומט ביטקוין ברומניה. רשתות בלוקצ'יין שיצליחו לשרוד את התקופה הנוכחית - ייתכן שיזכו בכל הקופה

המשבר בקריפטו נכנס לשלב הבא: מלחמת כל בכל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

האי סנטוריני ביוון.
גלויות הכתובות כאגדות
עם מודרניות

"פעם, בקיץ עוד אפשר היה למצוא טיסה ליוון ב–150 דולר. היום, זה כבר 450"

כרם התימנים. "נהייתה שכונה של אנשים מפונפנים"

"יש מיליונרים מכל העולם שהוקסמו מהשכונה, רוצים כאן נכס - ולא מעניין אותם המחיר"