תוכן שיווקי |

המשרד להגנת הסביבה שילם 700 אלף ש' ל"ידיעות"

בכיר בתחום התוכן השיווקי: "עסקה בהיקף כזה גדולה יחסית גם עבור שיתופי פעולה בטלוויזיה. החשיפה שהוקדש למבצע צריכה היתה להיות נרחבת כדי להצדיק סכום גבוה כל כך"

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי טוקר
נתי טוקר

>> המשרד להגנת הסביבה שילם 700 אלף שקל עבור עסקת תוכן שיווקי עם קבוצת ידיעות אחרונות ואתר Ynet, כחלק ממבצע "משפחה ירוקה" שהסתיים בימים האחרונים. ההסכם כלל תוכן שיווקי נרחב, הן באתר והן בעיתון, במוסף היומי "24".

קבוצת ידיעות אחרונות ואתר ynet מקיימים כמה שיתופי פעולה מסחריים הכוללים תוכן שיווקי, כמו מבצע "המורה של המדינה" בשיתוף הסתדרות המורים, פעילות לעסקים קטנים עם משרד התמ"ת ופעילות לניהול נכון של משק הבית יחד עם בנק הפועלים. באתר Ynet הסכמי התוכן השיווקי נרחבים יותר, והם כוללים גם דפי אינטרנט ייעודיים הזוכים לחסות של גוף מסחרי, למשל עם קבוצת כלל ביטוח, חברת ואוליה, בנק הפועלים או טבע. במסגרת שיתוף הפעולה העלה אתר ynet תחרות בין משפחות על תואר "המשפחה הירוקה של ישראל", וכן שילב בעמוד המבצע כתבות שונות. במקביל, במוסף "24" של "ידיעות אחרונות" התפרסמו סיפוריהן של המשפחות שהתמודדו בתחרות.

צילום: אריאל שליט

בכיר בתחום התוכן השיווקי אומר כי עסקה בסדר גודל של 700 אלף שקל היא גדולה יחסית גם עבור שיתופי פעולה בטלוויזיה. לדבריו, היקף החשיפה שהוקדש למבצע צריך היה להיות נרחב כדי להצדיק סכום גבוה כל כך. מהמשרד להגנת הסביבה נמסר: "'המשפחה הירוקה' היא פעילות אחת מתוך שורה של שיתופי פעולה תקשורתיים והסברתיים שקידם המשרד עם מגוון של כלי תקשורת, קמפיינים טלוויזיוניים ועוד.

"במסגרת הפרויקט לא ניתן פרסום למשרד, אלא אך ורק לקידום הנושאים שעליהם אנו מופקדים. ההתקשרות נעשתה בהתאם לחוק חובת המכרזים, ובמהלכה אף פורסמה הודעה פומבית באתר החשב הכללי. לגופים אחרים, בהם כלל העיתונים, ניתנו 14 יום להציע את עצמם כספק, אך לא התקבלה כל פנייה שכזו".

מידיעות אחרונות ומ-ynet לא נמסרה תגובה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בית למכירה

המתווכת מצאה קונה שמוכן לשלם יותר - והרגיזה את בעלת הדירה: "קילקלתי לה את התוכניות"

לימור סוקניק. "המעבר מחיים כשכירה לעצמאית היה מטורף"

"הייתי בכלוב של זהב. איך ששמעו שאני עוזבת – מיליון איש קפצו על התפקיד"

אחרי שהריבית עלתה, הפיקדונות הבנקאיים נעשו אטרקטיביים יותר

הטבלה המלאה | מהבנק הנדיב ועד הקמצן ביותר: פערי הריביות העצומים נחשפים

מ-2008 ועד היום: איך הגענו לאינפלציה הנוכחית

יוני ומיכל רכשו דירה במחיר דמיוני. כך הם איבדו שליטה על המשכנתא

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

ריחאניה. "מרגישים אירופה"

"יש שני יישובים בישראל שבהם הכל נקי, הולכים ברחובות ומרגישים אירופה"

גיף הסכם ממון 2

״הייתי בהלם, עורך הדין אמר לי: ׳חתמת על הסכם של כלה מאוקראינה׳"