מטה המאבק לסחר בנשים: להסיר שלט למועדון חשפנות בת"א

מטה המאבק: "מועדוני חשפנות מהווים כסות לזנות ולסרסרות ונהנים כיום מרישיון הפעלת עסק בחסות המשטרה והעירייה"

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי טוקר
נתי טוקר

שלט חוצות שהוצב בשדרות רוקח בתל אביב, המפרסם את מועדון החשפנות בייבי דולס, מעורר ביקורת מצד מטה למאבק בסחר בנשים. השלט כולל צללית של חשפנית ותחתיה הכיתוב: "מועדון החשפנות הגדול והמפואר במזרח התיכון".

מטה המאבק פנה לחברת רפיד, בעלת הזכיינות בשלט, ודרש ממנה להסיר את השלט. לטענת מטה המאבק, "מועדוני חשפנות מהווים כסות לזנות ולסרסרות ונהנים כיום מרישיון הפעלת עסק בחסות המשטרה והעירייה".

הפגנה נגד הכרטיסים הפורנוגרפייםצילום: מתוך דף האירוע בפייסבוק

במכתב שהעבירו לרפיד עו"ד גילי ורון ועו"ד אורי קידר ממטה המאבק, נטען כי מדובר בפרסום המציג נשים בצורה משפילה ואף מעודד אלימות כלפי נשים בשל דימויים אלה. עוד הוסיפו כי השלט מוצג בכל שעות היממה וחושף את הציבור, לרבות ילדים, בעל כורחו לפורנוגרפיה.

בשלב זה רפיד לא מתכוונת להסיר את השלט. מטה המאבק פנה גם לעיריית תל אביב בעניין, אבל גם זו הגיבה כי השלט הוצב על פי החוק.

עו"ד גילי ורון, מנהלת המטה למאבק בסחר בנשים, מסרה: "מועדוני חשפנות אינם אלא בתי בושת במסווה ובאישור הרשויות בהם מתקיימת פעילות זנות וסרסרות תוך ניצול של נשים ונערות במצוקה. אנו קוראים לחברת רפיד לנקוט בעמדה ערכית ולהסיר לאלתר את השלט המפרסם מועדון חשפנות, וכך לסייע להפסקת הניצול וההתעללות שעוברות הנשים במועדונים הללו".

מרפיד לא נמסרה תגובה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלונה ודניאלה חברת SISTERS

שתי האחיות שהפכו חשבון אינסטגרם לאקזיט של מיליוני שקלים

אופן ספייס. היתרונות שלו ברורים, אבל העבודה ההיברידית מציפה את החסרונות

"כשאחפש עבודה עוד שנה־שנתיים, הדבר הראשון שאבדוק הוא שאני לא יושבת באופן ספייס"