חיים רמון: "קרן נויבך מאזכרת את שמי שוב ושוב כמורשע בפלילים"

תלונה של השר לשעבר חיים רמון נגד מגישת התוכנית "סדר יום" ברשת ב', בה טען כי נויבך מאזכרת את שמו בשידור שוב ושוב כמי שהורשע בפלילים - נדחתה על ידי דדי מרקוביץ', נציב קבילות הציבור של רשות השידור

נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר

תלונה של השר לשעבר חיים רמון נגד מגישת התוכנית "סדר יום" ברשת ב' נדחתה על ידי דדי מרקוביץ', נציב קבילות הציבור של רשות השידור. בתלונה של רמון הוא טען כי נויבך מאזכרת את שמו בשידור שוב ושוב כמי שהורשע בפלילים, וייתכן כי הדבר נעשה בשם אג'נדה אישית שלה.

התלונה של רמון שהוגשה בשבוע שעבר מצטרפת לתלונה קודמת שהגיש רמון נגד נויבך למנכ"ל רשות השידור, יוני בן מנחם, לפני שלושה חודשים בנושא דומה - גם היא נדחתה. התלונה של רמון בשבוע שעבר עסקה בקדימון לראיון שהתקיים עם קצין המשטרה הפורש, דוד מנצור, שהתראיין לתוכנית ואמר כי "מי שהורשע בפלילים לא צריך להיות בכנסת ישראל". נויבך אמרה בשידור כי יש לכך משמעות מיוחדת "עם חזרתו לפוליטיקה של אריה דרעי שהורשע, ועם מעורבותו בפוליטיקה של חיים רמון שהורשע".

לטענת רמון, הוא היה מעורב בפוליטיקה במשך כל השנים, ובחר מרצונו לפנות את מקומו בכנסת ב-2009. "אין שום חדשות מסעירות במעורבותי הפוליטית כיום", כתב רמון במכתבו.

עוד טען רמון במכתבו כי בית המשפט קבע שאינו עבריין ולא נפל בו דופי מוסרי מובנה. "אין לי אלא להניח שאזכור שמי שוב ושוב על ידי גב' נויבך נובע או בשם אג'נדה אישית כרונית בנושא האישי שלו ו\או בשמשה פה ל'שדולת הנשים'", כתב רמון. "שדולה זו מארגנת ארגוני נשים קיקיוניים ונציגותיה מודות שהשימוש בי אינו ענייני אלא אני משמש 'מטרה פוליטית' נוחה, ככל הנראה בגלל הבולטות התקשורתית המיוחסת לי".

בתשובתו כתב מרקוביץ' כי "סוגיית הרשעתם של נבחרי ציבור וחזרתם לזירה הפוליטית היא חלק מדיון ציבורי מעניין, מחייב, ראוי וחשוב", כתב מרקוביץ', "ודאי בימים אלה, שלושה חודשים לפני הבחירות... נויבך לא הזכירה את שמך בהקשר המנותק מהשיח הציבורי ולא חרגה מהשגרה העיתונאית. לא מצאתי בסיס לתלונתך אודות אג'נדה שמנהלת העיתונאית נגדך". מרקוביץ' גם ציין כי "בית המשפט מתח ביקורת על חרטתך המאוחרת, על גרסתם הלא אמינה, על עדות השקר שהובאו מטעמך, על הכפשת המתלוננת על סבלה ועוד ועוד".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?