עופר עיני יגיע מחר לאסיפת העובדים של ערוץ 10

העובדים נפגשו בעבר עם עיני, והוא התחייב לסייע להם; עיני עצמו היה בעבר מושא תחקיר של רביב דרוקר שפורסם בתוכנית "המקור" ועסק בהתנהלותה וקידומה של בת זוגתו של עיני, רווית דום

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי טוקר
נתי טוקר

יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, צפוי להגיע מחר למשרדי ערוץ 10 בגבעתיים ולקחת חלק באסיפת העובדים שמתוכננת מחר בערוץ. העובדים מתכוונים להתכנס כדי להחליט על דרכי פעולה לאור כוונת דירקטוריון החברה לדרוש מחר סבב פיטורים של כ-150 עובדי הערוץ וחברת החדשות.

עובדי ערוץ 10 מאוגדים בארגון העיתונאים החדש של ההסתדרות. העובדים נפגשו בעבר עם עיני, והוא התחייב לסייע להם. כחלק מזה, עיני צפוי להשתתף מחר באסיפה שבה יוחלט לגבי דרכי הפעולה.

עיני עצמו היה בעבר מושא תחקיר של רביב דרוקר שפורסם בתוכנית "המקור", ועסק בהתנהלותה וקידומה של בת זוגתו של עיני, רווית דום. עובדי ערוץ 10 טוענים כי הסיוע של עיני לא יפגע בעבודה העיתונאית השוטפת גם מול ההסתדרות.

היום החליט ועד עובדי ערוץ 10 לצאת למאבק תקיף ולהכריז על סכסוך עבודה בערוץ - שיוביל לעיצומים שונים שעלולים להביא גם להחשכת המסך. העובדים מקווים כי בשל המצב החמור של הערוץ, יתאפשר להם לפתוח בעיצומים באופן מיידי ללא המתנה של שבועיים.

עופר עיני בבית ההסתדרות

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

CLIMATE-UN/COAL

בשוק דובי, ההזדמנויות הכי גדולות מתחבאות דווקא במניות שכולם שונאים

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים