אתר חרדי: "לחסל את ירון לונדון"

האתר צופר פירסם בסוף השבוע טור דעה בתגובה לדברים שכתב לונדון, "לכווץ את החרדיות" ■ מאוחר יותר שונתה הכותרת לנוסח "לכווץ את קיומו של ירון לונדון" ■ בעלי האתר, יהודה שטרן: "לונדון בעצם התיר לרצוח חרדים"

נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר

האתר החרדי צופר פירסם בסוף השבוע טור תחת הכותרת "לחסל את ירון לונדון". בטור, שעליו חתום שמואל קופר, נכתב: "בדיוק כשם שאת היטלר היה צריך לחסל לפני שחיסל את היהודים - כך צריך לעשות לכל מי שמכשיר את דעת הקהל להשמיד יהודים חרדים לדבר ה' תחת אותה סיסמה של היטלר". מאוחר יותר שונתה הכותרת של הטור וכעת היא "לכווץ את קיומו של ירון לונדון".

יום רביעי, 23 במאי, בנייני האומה - הכנס השנתי של יוזמת ישראל 2021. לרישום, לחצו כאן.

המאמר הגיע כתגובה לטור קיצוני של לונדון עצמו שפורסם בשבוע שעבר תחת הכותרת "לכווץ את החרדיות". לונדון טען בטור כי "השאלה הנכונה איננה איך לגייס חרדים ואיך למושכם לשוק העבודה, אלא מה יש לעשות כדי לצמצם את שיעור החרדים בחברה הישראלית... את המאמץ המחשבתי המוקדש לסוגיית הגיוס כדאי להקדיש לאתגר הגדול: 'כיווץ החרדיות'".

האתר צופר עם הכותרת "לחסל את ירון לונדון"צילום: צילום מסך

בתגובה לטור של לונדון פירסם אתר צופר את טור התגובה שבו משווה לונדון להיטלר: "כמו היטלר בזמנו שהשתמש בסיסמה 'היהודים הם אסוננו' תוך הצגתם כטפילים האחראים לכל חוליי החברה, כדי להכשיר את דעת הקהל להשמדתם הפיזית, משתמש הממסד כבר שנים אחרות בשקר על 'הפרזיטים החרדים שהם אסון המדינה' כדי להכשיר את דעת הקהל לצאת נגדם. ומה לעשות להם? ירון לונדון הוציא עתה את המרצע מן השק. להשמידם פיזית. כמו שעשה היטלר". הפעולה המתבקשת, לפי כותב המאמר, היא "לכווץ את קיומו של ירון לונדון לפני שהוא וחבריו יחסלו אותנו".

בהמשך מציג האתר תמונות וקטעי עיתונות מהשלטון הנאצי, ונכתב כי "בדיוק כמו במדינת 'ישראל', כאשר עתה ב'ידיעות אחרונות' הוסיפו גם את המסקנה המעשית של שלטון היטלר בגרמניה: לחסלם פיזית".

בעלי האתר, יהודה שטרן, הסביר היום כי "בסך הכל רצינו להיצמד בדיוק למלים של ירון לונדון. רציתי לעשות אותו דבר בדיוק. לונדון למעשה הסית לחסל את החרדים. זו המטרה שלו. זו הסתה קשה נגד החרדים וכמו שבגרמניה לפני השמדה היהודים היתה הסתה לא קטנה, אותו דבר היום יש חבורה שמסיתה נגד החרדים. את התוצאות אנחנו רואים בשטח בתקיפות של המון חרדים. לונדון בעצם התיר לרצוח חרדים. תאר לך שהייתי כותב במקום חרדים ערבים - מה היה קורה במדינה. כולם היו מבינים שיש פה הסתה לרצח עם".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

כרם התימנים. "נהייתה שכונה של אנשים מפונפנים"

"יש מיליונרים מכל העולם שהוקסמו מהשכונה, רוצים כאן נכס - ולא מעניין אותם המחיר"

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

עמדתי בשקט ליד הלוח וחיכיתי, ביקשתי שקט, ואז הרמתי את הקול. כך נראה הרגע בו הבנתי שאני צריך לקחת הפסקה מהוראה

אורית פנחס וטלי שילון. "אנחנו משלמות 16 אלף שקל, אבל זה שכר רעב"

"יש מיליון דירות שצריכות להיבנות ואין מי שיתכנן אותן - הצעירים רואים שבהיי-טק אפשר להתחיל עם משכורות של 30 אלף שקל בחודש ועוזבים"

ח"כ בנימין נתניהו. הסקרים נראים אופטימיים מתמיד מבחינת נתניהו

עדיין יש סיכוי טוב שנתניהו יגיע לאגף 10 בכלא מעשיהו - והוא יודע את זה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

משרדי גוגל במנהטן. מי שלא יסדיר את התשלום הזה עד 1 באוגוסט – חשבונו יושעה

"מאלצים אותנו לשלם אחרי שכבר התמכרנו": התכסיס של גוגל מכה שנית

קציר חיטה בסוריה, יוני 2022. הקציר מגדיל את היצע החיטה, אבל החשש ממיתון מקטין את הביקוש

פתאום ההשקעות הכי חמות צונחות: נפט, סחורות, תשואות – למה זה קורה?