הפרסומאי של קסטרו לח"כ אורי אריאל: "בטלוויזיה יש תוכניות נועזות יותר"

"חבל שזהו עוד נדבך במיצוב ישראל כמדינה חשוכה ומפגרת תרבותית"

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי טוקר
נתי טוקר

אודי פרידן, מבעלי משרד הפרסום ראובני פרידן, ענה היום למכתבו של ח"כ אורי אריאל בנוגע לפרסומת הטלוויזיה של קסטרו, ומאשים אותו ב"מילים המתלהמות שאצלכם יוצאות ללא שום מחסום ומחשבה תחילה".

אריאל, יחד עם חברי כנסת נוספים, שיגרו בשבוע שעבר מכתב נזעם לרשות השנייה בנוגע לפרסומת הנוכחית של קסטרו שבה נראים דוגמנים עירומים כשרק טשטוש מכסה את חלקי גופם המוצנעים. לטענת חברי הכנסת, מדובר ב"פגיעה קשה ברגשות ציבור שלם ואנו ביניהם. מדובר בפרסומת פוגענית שבה מסתובבים פרזנטור ופרזונטרית החברה, עירומים כביום היוולדם כאשר רק טשטוש קל מכסה את איבריהם המוצנעים. מדובר בפרסומת פורנוגרפית אשר אליה חשופים בלית ברירה ילדים קטנים וכן אנשים בוגרים המשתדלים להימנע ממראות אלו".

גל גדותצילום: מתוך הפרסומת של קסטרו

פרידן שיגר היום מכתב תשובה לחברי הכנסת ולרשות השנייה, שבו טען כי מכתבו של בן ארי הוא זה שגרם לו זעזוע ושאט נפש. "על מה אתה מדבר, ריבונו של עולם? רואים דוגמן ודוגמנית כשאין פיסה אסורה גלויה מגופם - הרבה יותר מוסתר מכל בגד ים או חזייה ותחתונים - כשהקונספט הומוריסטי ורלבנטי: כשאתה לא לבוש כמו שצריך אתה כאילו לא לבוש בכלל. ואתה מזדעק בשם שמיים ( ובשם קהל מצביעך) כאילו נעשה מעשה נבלה בישראל. אתה מביע לא פחות מזעזוע ושאט נפש. ומה תביע אם ישחקו קלפים וישתו לשכרה על ספר התורה? באיזה מילים תשתמש אז?".

פרידן ציין במכתבו כי בכל שער של מגזין מופיעות תמונות פרובוקטיביות יותר מאלה שבתשדיר קסטרו, וכן הזכיר תוכניות טלוויזיה שמקודמות בעזרת פרומואים שהם נראים שחקנים עירומים. "ברשתות המובילות את תכני הבידור והתקשורת (yes ו-HOT) ישנם ערוצים ותוכניות בהם התכנים נועזים פי כמה וכמה מתשדיר קסטרו' ואני לא מדבר על התכנים הפורנוגרפיים", כותב פרידן. "למה אני לא שומע אותך מבקש לפסול את כל ספקי ערוצי התקשורת?"

לסיכום כתב פרידן: "אני מניח שהטריגר למכתבך הוא הרצון להזכיר לבוחריך את טוהר מידותיך. חבל שמדובר בשמן על מדורת האיבה של שבטי ישראל השונים, וחבל שזהו עוד נדבך במיצוב ישראל כמדינה חשוכה ומפגרת תרבותית".

ח"כ אריאל השיב לפנייתו של פרידן וכתב לו: "אני מציע ומבקש וכך גם אבחן לביצוע, שניתן יהיה לסנן תכנים מעין אלו בכל מדיה וכל החברות יחויבו בחוק לציין בצורה משמעותית כי ניתן להזמין 'מסננות' ברמות שנות, וכל אחד יבחר כפי שהוא מעוניין. אני משוכנע שתסכים".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

אייקונקס בניה חדשה

היום שאחרי הבלוק: כך בונים בתים - פשוט יותר, חסכוני יותר ועמיד יותר