מהדורת סוף השבוע של "ישראל היום" תופץ ביום שישי ב-100 אלף עותקים

חלוקת העיתון תכלול בשלב ראשון את מנויי העיתון ולא תתבצע חלוקה בריכוזי קהל כמו באמצע השבוע ■ העיתון יכלול חלק חדשותי כמו שמופיע היום, חלק מגזיני-בידורי ומוסף פוליטי

אופיר בר-זהר, פרשנות
אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אופיר בר-זהר, פרשנות
אופיר בר-זהר

העיתון החינמי "ישראל היום" יפיץ את מהדורת סוף השבוע שלו ביום שישי הקרוב, זאת לאחר דחיות שונות והיערכות של כמה חודשים. מהעיתון נמסר כי העיתון יופץ בשלב ראשון ב-100 אלף עותקים (לעומת כרבע מיליון באמצע השבוע) ויכלול שלושה עיתונים הכוללים כ-120 עמודים. העיתון יכלול חלק חדשותי (כמו שמופיע כיום), חלק מגזיני-בידורי ומוסף פוליטי. מהעיתון נמסר עוד כי כמות העותקים תגדל עד לחלוקה של רבע מיליון עותקים גם בימי שישי.

מתוך גיליון 100 המשפיעים 2009 של מגזין TheMarker

שמו של המגזין יהיה "ישראל שישבת". לעורך המוסף הפוליטי מונה גונן גינת ולעורך המגזין אהרון לפידות. החלוקה המצומצמת שמתוכננת בשלב הראשון תכלול את כלל מנויי העיתון וכן התמקדות במקומות נבחרים כמו משרדי פרסום, אמצעי תקשורת וכו'. בשלב ראשון לא תתבצע חלוקה בריכוזי קהל כמו באמצע השבוע.

לקראת ההשקה, הצטרפו לעיתון כותבים ופרשנים, ביניהם עידו רוזנבלום, ג'קי לוי, אמילי עמרוסי, עינב גלילי וגורי אלפי. עוד הצטרפו הצלם זיו קורן והכתבים ערן נבון, נדב שרגאי ויובל אברמוביץ. במוספים יכתבו גם עיתונאי "ישראל היום", בהם מרדכי גילת, דן מרגלית ורון קופמן.

עורך המוסף לפידות סירב לספר האם הגיליון הראשון כולל ראיון עם בנימין נתניהו או כל פרט אחר בנוגע לתוכן, ורק אמר כי "יהיו חידושים בצורת ההגשה של החומר ושימוש בדברים לא שגרתיים שחלקם נוגעים גם במדיה חדשה". על העיכוב בהוצאת המגזין אמר לפידות כי "מעולם לא התחייבנו למועד ספציפי. העניין לקח כמה שלקח ואף אחד לא רצה להאיץ את התהליך בכוח במחיר פגיעה במוצר הסופי".

אשר בהרב, מו"ל "ישראל היום", אמר כי "לאחר שביססנו את ישראל היום כאחד העיתונים המובילים במדינה, השקת מהדורת סוף השבוע מהווה המשך טבעי להתפתחותו של העיתון והפיכתו לכלי התקשורת הגדול בישראל". בהרב ציין כי הוא משוכנע שכמו שישראל היום שינה את מפת הרגלי הקריאה ביום חול, כך גם ישנה את מפת הרגלי הקריאה בסוף השבוע.

המשך הכתבה

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

Doctor illustration.

סוף לחותמת גומי של רופאים: אישורי מחלה יעברו לקופות החולים

סוכני הכאוס שיתוף

זה לא התחיל בבחירות: סוכני הכאוס שסללו את הדרך להפיכה המשטרית