ורדה רזיאל ז'קונט לרשות השנייה: רדיו 99 מפר החוזה עמי

השדרנית תעזוב את רדיו 99; התבקשה לקצץ 70% משכרה

אופיר בר-זהר, פרשנות
אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אופיר בר-זהר, פרשנות
אופיר בר-זהר

הפסיכולגית הרדיופונית ורדה רזיאל ז'קונט פנתה אתמול במכתב לרשות השנייה, בטענה כי הסכם הניהול שנחתם בין רדיו 103 לבין רדיו 99 מהווה הפרה של החוזה עמה. ל-TheMarker נודע כי במכתב, שנשלח לכל חברי המועצה וכן למנכ"ל הרשות, מסבירה רזיאל ז'קונט כי הסכם הניהול בין הצדדים, אשר קובע כי כל ההתקשרויות שנערכו דרך רדיו 99 יסתיימו, מפר את החוזה שלה עם התחנה אשר עתיד להסתיים רק במאי 2010.

רדיו 99 נמצא כיום בשלבי העברת בעלות, לאחר שרדיו 103 רכש אותה מידיו של ארקדי גאידמק. בשלב זה גאידמק הפסיק לשלם את משכורות העובדים והן משולמות על ידי רדיו 103, בניגוד להסכם. הטאלנטים בתחנה התבקשו לקצץ בשכרם בשיעור של כ-30% לקראת החלפת הבעלות על הרדיו. ל-TheMarkerנודע מפי מקורבים כי ורדה רזיאל ז'קונט התבקשה להוריד כ70% משכרה הקודם. רזיאל ז'קונט עברה לרדיו 99 מרדיו 103 כמה חודשים בלבד קודם לכן, וכאשר רכשו אנשי רדיו 103 את התחנה גרסו מקורבים כי "היא תשלם את מחיר עזיבתה את רדיו 103".

מישל קרמרמן, מנכ"ל רדיו 99 מסרה: "ורדה רזיאל קיבלה מכתב שתקופת הזיכיון המקורית של הרדיו, מסתיימת ב-9 בנובמבר ולכן ההסכם עימה עומד להסתיים. בפגישתה עם מנכ"ל רדיו ללא הפסקה הוצעה לורדה הצעה מכובדת והוגנת ולצערי היא בחרה שלא לקבלה, זאת בניגוד למרבית הטאלנטים, שהסכימו להישאר בתנאים החדשים מתוך מחוייבות ואהבה לרדיו. אנו מאחלים לורדה המשך הצלחה".

מרדיו ללא הפסקה נמסר: "ורדה רזיאל חתמה על הסכם התקשרות מול כ.א.ן תקשורת מקומית וארקדי גאידמק, ואנו איננו צד להסכם זה. לפנים משורת הדין הוצע לורדה להמשיך בשידור גם בעתיד בסכומים שפויים, מכובדים בפני עצמם. משסרבה ורדה הובהר לה כי לא תמשיך בשידור ברדיו 99. אנו מאחלים לה המשך הצלחה בתחנות הבאות בחייה".

מהרשות השנייה טרם נמסרה תגובה. מוורדה רזיאל ז'קונט לא נמסרה תגובה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

עדי שרעבני

"בוודאי שהייתה בועה": עדי שהרבני חזר להיי-טק אחרי הפסקה של שנתיים - זה מה שהוא גילה