ספר ילדים חדש - "כמה טוב שיש דב" - מאת אפרים סידון ומישל קישקא מסביר ש"כלכלה קוראים בבוקר"

דב הפנדה החכם של TheMarker מסייע לילדים להסביר להורים שהתוכי הוורוד של העיתון המתחרה טועה ו"שכלכלה קוראים בבוקר" - כי בערב מקדישים זמן איכות לילדים ולמשפחה

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker digital

לציון שנה להצלחת עיתון TheMarker, הוחלט על מהלך שיווקי, המבסס ומחזק את המסר המרכזי ש"כלכלה קוראים בבוקר". זאת באמצעות תוכן שיווקי בספרות ילדים והוצאתו לאור של ספר ילדים חדש - "כמה טוב שיש דב". הספר נכתב על ידי אפרים סידון ומאויר ע"י מישל קישקא. הספר יופץ בימים אלה לכ-3,000 מקבלי החלטות ומובילי דעת קהל במשק, כשי לקראת חג הפסח.

הספר מתאר בשפה ציורית מטאפורה מעולם החיות, הכוללת את דב הפנדה החכם המייצג את TheMarker. דב הפנדה מסייע לילדים ולכל חיות היער להסביר להורים שהתוכי הוורוד של העיתון המתחרה טועה, מאחר שכלכלה קוראים בבוקר ובערב מקדישים זמן איכות למשפחה.

לדברי יוסי ורשבסקי, מנכ"ל עיתון "הארץ", "בחרנו לציין שנה להצלחת העיתון הכלכלי TheMarker בדרך מקורית. המסר הוא שעיתון כלכלי הוא כלי עבודה ועל מנת שיהיה אפקטיווי ככל האפשר - יש לקרוא אותו בבוקר ואת הערב להקדיש למשפחה ולילדים ולאיכות חיים של תרבות הפנאי".

בעלילת הספר, מוכיח דב הפנדה של TheMarker לתוכי הוורוד של העיתון המתחרה בשפתו הציורית של אפריים סידון, כי :"כלכלה קוראים בבוקר ולא לקראת ליל. כלכלה בבוקר זה יותר זמין, כלכלה בבוקר זה יותר אמין, כלכלה בבוקר זה יותר מעודכן". וכך בכל העולם - "בלונדון, בניו יורק, ברומא, בבריסל... כלכלה קוראים בבוקר ולא לקראת ליל", והתוצאה - "וכשיבוא הערב מה טוב ומה נעים, בשבילכם הקטנטנים, יהיו הם פנויים... וגם הוריכם לי יגידו תודה - כי כלכלה קוראים לפני העבודה. עובדה!".

כתבות מומלצות

שיעור באוניברסיטה. באקדמיה מצופה מהסטודנטים להתמודד עם בעיות שלא ראו קודם

הסטודנטים באקדמיה נדרשים לראשונה לחשיבה מעמיקה - והתוצאות עגומות

דירה בהנחה

6,269 משקי בית זכו בהגרלה. אבל האם בכלל כדאי לקנות דירה בהנחה?

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט