חשיפה בכותרות בעתונות: קלאבמרקט המשיכה להוביל בפער ניכר על שאר החברות במהלך חודש אוגוסט

כך עולה מנתוני "יפעת מחקרי מדיה מתקדמים"; לרשת היו 413 כותרות בעתונות היומית - מהן 143 כותרות שליליות; שופרסל עלתה מהמקום השמיני ביולי אל המקום השני באוגוסט

רן רימון
רן רימון

במהלך חודש אוגוסט היתה קלאבמרקט החברה אשר זכתה למרבית הכותרות בעתונות היומית. לחברה היו 413 כותרות, מהן 143 כותרות שליליות, 91 כותרות חיוביות ו-179 נייטרליות.

הדירוג החודשי של "יפעת מחקרי מדיה מתקדמים" עוקב אחר אזכור החברות בכותרות העיתונות היומית (כותרות וכותרות משנה) - בעתונים "ידיעות אחרונות", "מעריב", "הארץ-TheMarker", "גלובס", "יתד נאמן", "המודיע" ו"הצופה". הדירוג אינו כולל גופי שידור וחברות ממשלתיות.

שופרסל עלתה מהמקום השמיני ביולי אל המקום השני החודש בכותרות, עם אזכור בכ-225 כותרות וכותרות משנה, בעיקר בשל הזכייה במכרז על קלאבמרקט והעיסוק בשאלת הרגולטור. במקום האחרון בטבלה ניצבת רבוע כחול עם 71 כותרות. זאת בשל מעבר הבעלות המלאה על הרשת לדודי ויסמן והמכרז על קלאב מרקט.

נתי יעקובי, מנכ"ל יפעת מחקרי מדיה מתקדמים, מסר: "קלאבמרקט עדיין ממשיכה להוביל בפער ניכר על שאר החברות עם צמצום מסויים בסך הכותרות השליליות, ומעבר לגוון יותר מעורב/נייטרלי של כותרות בשל צעדי ההתייעלות וחתימת ההסכם עם שופרסל".

במקום השלישי נמצאת סלקום עם 128 כותרות, זאת בעיקר בשל ההשתלטות של נוחי דנקנר על החברה, תחילת שיווק מכשירי הסלולר ה"כשרים" במגזר החרדי ובחירת אריקסון כספקית התשתיות לדור השלישי.

יעקובי הוסיף כי: "החברה עם אחוז הכותרות החיוביות ביותר בטבלת 10 המובילים היא בנק הפועלים, הממוקם במקום החמישי בטבלה עם 71 כותרות חיוביות בשל עלייה ברווחי הפועלים שווייץ, העמדת אשראי גדול לפרויקט ההתפלה בפלמחים, תוצאות שיא לפועלים אי.בי.אי ועוד".

כתבות מומלצות

בית למכירה

המתווכת מצאה קונה שמוכן לשלם יותר - והרגיזה את בעלת הדירה: "קילקלתי לה את התוכניות"

לימור סוקניק. "המעבר מחיים כשכירה לעצמאית היה מטורף"

"הייתי בכלוב של זהב. איך ששמעו שאני עוזבת – מיליון איש קפצו על התפקיד"

אחרי שהריבית עלתה, הפיקדונות הבנקאיים נעשו אטרקטיביים יותר

הטבלה המלאה | מהבנק הנדיב ועד הקמצן ביותר: פערי הריביות העצומים נחשפים

מ-2008 ועד היום: איך הגענו לאינפלציה הנוכחית

יוני ומיכל רכשו דירה במחיר דמיוני. כך הם איבדו שליטה על המשכנתא

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

ריחאניה. "מרגישים אירופה"

"יש שני יישובים בישראל שבהם הכל נקי, הולכים ברחובות ומרגישים אירופה"

גיף הסכם ממון 2

״הייתי בהלם, עורך הדין אמר לי: ׳חתמת על הסכם של כלה מאוקראינה׳"