ערוץ "מוסיקה 24" הציג את מתכונת השידורים בפני המועצה לשידורי כבלים ולוויין

דורית ענבר, יו"ר מועצת הכבלים: "בשלב זה נראה כי מי שהאמין ביכולת קיומו של ערוץ המתבסס על מוסיקה ישראלית בלבד, לא התבדה"; לוח השידורים יעלה בהדרגה החל מדצמבר

רוני קורן-דינר
רוני קורן-דינר

הנהלת ערוץ המוסיקה הייעודי "מוסיקה 24" ערכה היום פרזנטציה בישיבת המועצה לשידורי כבלים ולוויין להצגת לוח השידורים הצפוי לעלות לאוויר החל מחודש דצמבר. במסגרת הפרזנטציה הוצג לוח השידורים לשני הרבעונים הראשונים של שנת 2004, וכן היקפי הסכומים המושקעים בהפקת התוכניות והמשדרים, הציוד הטכנולוגי שנרכש לצורך הפלטפורמות האינטראקטיוויות המתוכננות ועוד.

ערוץ המוסיקה הישראלי עלה לאוויר בחודש יולי השנה, ועד כה שידר בעיקר קליפים וכן מספר תוכניות המבוססות על קליפים. לדברי מנהלי הערוץ, בידיו מצויים כיום כ-2,400 קליפים, ובנוסף לשימוש בהם הם מתכוונים להעלות שורה של תוכניות חדשות, לרבות תוכניות אירוח מוסיקליות מסוגים שונים, תוכניות אנימציה, תוכניות מידע אינטראקטיוויות, כתבות בתחום המוסיקה, חידונים ועוד.

"לאור המצגת שנעשתה במועצה יש במועצה אופטימיות לגבי יכולת עמידת 'מוסיקה 24' בהתחייבויותיה על פי הרשיון", אמרה דורית ענבר, יו"ר המועצה. "בשלב זה נראה כי מי שהאמין ביכולת קיומו של ערוץ המתבסס על מוסיקה ישראלית בלבד לא התבדה. אני מקווה כי עתה ימצא את פתרונו גם נושא רכש תכנים מארכיון רשות השידור ע"י ערוץ המוסיקה, במחירים סבירים ומקובלים, על מנת לאפשר שימוש בחומרים חשובים הקיימים שם, והמכסים תקופת מוסיקלית ארוכה וחשובה בתולדות המוסיקה הישראלית, לטובת הציבור ולטובת הערוץ היעודי שנוסד כדי לטפח ולפתח את המוסיקה הישראלית".

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן