בחזרה לרשות השידור? ועד התאגיד מונע מההנהלה לקבל משוב על העובדים

ועד העובדים של תאגיד השידור כאן החליט לא לשתף פעולה עם הנהלה בכל הקשור למערכת המשוב, שנועד לבחון את הישגיות העובדים ■ הודעת הוועד: "משובים בשנה שבה התרחש המעבר לירושלים וסדרי העבודה השתבשו - אינם מייצגים" ■ ההנהלה: ההליך נמשך כסדרו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
תאגיד שידור ישראלי כאן

האם תאגיד השידור כאן משחזר את ימי רשות השידור בכל הנוגע לשליטת ועדי העובדים בארגון וקשירת ידי ההנהלה? ועד העובדים של התאגיד החליט שלא לשתף פעולה עם הנהלה בכל הקשור למערכת המשוב, שנועדה לבחון את הישגיותם של העובדים.

כחלק מהחלטה ניהולית בתאגיד השידור, המנהלים בכל המחלקות אמורים למלא משוב לגבי העובדים במחלקותיהם, לקיים עמם שיחות והערכות ולהציב יעדים. למנהלים בתאגיד הועברו מסמכים למילוי המשובים, כולל הערכת ביצועים והצגת יעדים לשנה הבאה. המנהלים היו אמורים לקיים שיחות בעניין עם העובדים.

ואולם, השבוע פירסם הוועד הודעה שלפיה אין לשתף פעולה עם המשובים. בהודעה נכתב: "במשך יותר מחודש ניסינו בהידברות לדחות את קיומם של המשובים בעת הזאת, אבל לצערנו ההנהלה נקטה מהלכים חד-צדדיים. למרות ההצעות של הוועד, שביקשו לדחות את המשובים לסוף השנה ולקשור בינם לבין התקדמות בהסכם הקיבוצי, ההנהלה לא הסכימה לכך. לכן אנו מנחים את העובדים להמשיך ולא לשתף פעולה עם הליך המשובים".

רם לנדסצילום: עופר וקנין

המשובים נעשים בהתאם להנחיות הוועדה בראשות רם לנדס. הוועדה המליצה בין השאר כי לכל עובד יוקדש גיליון הערכה ועל פיו ייקבע אם ימשיך בתפקידו. ואולם, בוועד לא מוכנים לשתף פעולה עם המהלך וזאת בטענה כי השנה הזו, בשל משבר הקורונה והמעבר של עובדי התאגיד לבניין בירושלים, אינה יכולה ולייצג את הישגי העובדים.

מוועד עובדי התאגיד, המיוצג על ידי ארגון העיתונאים, נמסר: "הוועד סבור שמשובים בשנה שבה התרחש המעבר לירושלים וסדרי העבודה השתבשו בגלל משבר הקורונה - אינם מייצגים והיה ראוי לדחות אותם לסוף השנה ובהתאם להתקדמות במו"מ להסכם קיבוצי".

מכאן נמסר: "הליך הערכת העובדים נמשך כסדרו. לא ניתן לאף גורם פנימי או חיצוני לפגוע בשירות לציבור".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker