ויתר למען הרעיה: משרד בן חורין נפרד מתשובה כדי למנוע ניגוד עניינים למנכ"לית משרד התקשורת

שר התקשורת מתכוון למנות את לירן אבישר-בן חורין למנכ"לית המשרד, ואולם היה עלול להיווצר ניגוד עניינים, שכן בן זוגה איתי טיפל עד כה בתקציב יחסי הציבור של קבוצת דלק ■ בעל השליטה בדלק, יצחק תשובה, מחזיק ב-20% ממניות שידורי קשת 12

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לירן אבישר-בן חורין
לירן אבישר-בן חוריןצילום: אמיל סלמן

משרד יחסי הציבור בן חורין אלכסנדרוביץ', בבעלות איתי בן חורין וטל אלכסנדרוביץ', החליט להפסיק את ההתקשרות עם קבוצת דלק לאחר כשלוש שנים. ההחלטה להפסיק את ההתקשרות נבעה מהמינוי המיועד של לירן אבישר בן חורין, רעייתו של איתי בן חורין, לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת.

שר התקשורת יועז הנדל מתכוון למנות את אבישר-בן חורין לתפקיד המנכ"לית במקומו של נתי כהן. ואולם מינויה היה עלול לגרור בעיית ניגוד עניינים, שכן בן זוגה איתי טיפל עד כה בתקציב יחסי הציבור של קבוצת דלק. בעל השליטה בדלק, יצחק תשובה, מחזיק ב-20% ממניות שידורי קשת 12.

אף שהאחזקה של תשובה בקשת נעשית באופן פרטי באמצעות בתו גל נאור, היה עלול להיווצר למנכ"לית המשרד המיועדת בעיית ניגוד עניינים בכל הקשור לטיפול בתחום השידורים ובקשת 12. עוד לפני שנכנסה לתפקיד והחל שלב השאלון לקראת מסמך ניגוד עניינים כבר החליט איתי בן חורין להפסיק את ההתקשרות עם דלק כדי למנוע בעייתיות בעבודתה של בת זוגו.

משרד יחסי הציבור בן חורין אלכסנדרוביץ' עובד עם תשובה כבר כשלוש שנים. עד לתחילת השנה ייצג המשרד את עסקיו הפרטיים של תשובה ובתחילת השנה עבר לטפל בקבוצת דלק ואלעד קנדה. בסוף מאי הפסיק המשרד את כל ההתקשרות עם חברות בשליטת תשובה. משרד יחסי הציבור בבעלות רונן משה, שמייעץ לתשובה וומייצג את עסקיו של תשובה בתחום האנרגיה, מטפל כעת גם בקבוצת דלק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker