שבוע לפני השידור ואחרי שכבר גויסו עיתונאים - מנכ"ל כאן ביטל תוכנית חדשה

תאגיד השידור החליט שלא להעלות לאוויר את המהדורה השבועית המורחבת של הפינה "מהצד השני" עם גיא זהר - על אף שכבר החתים עיתונאים שהיו אמורים לקחת בה חלק ■ מקורות בתאגיד טוענים שהסיבה לביטול הוא כישלונו של פיילוט שנערך בשבוע שעבר

נתי טוקר
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
גיא זהר
גיא זהרצילום: כאן 11

שבוע לפני העלייה המתוכננת לאוויר, תאגיד השידור הציבורי כאן החליט לבטל את המהדורה השבועית המורחבת של התוכנית "מהצד השני" עם גיא זהר – לאחר שכבר גויסו אליה עיתונאים מכלי תקשורת אחרים. עם זאת, ייתכן כי התאגיד ירחיב את הפינה היומית עם זהר.

הפינה "מהצד השני" משודרת מדי ערב, ומציגה זווית מסוימת על אירועי היום, לרוב באמצעות הצגת עיוותים או שגיאות של דמויות בכירות או כלי תקשורת. התוכנית מופקת כיום על ידי חברה בבעלות זהר עצמו, לאחר שבעבר הופקה בשיתוף עם קודה הפקות, וזוכה להערכה רבה ולפופולריות ברשת.

כאמור, מערכת התוכנית כבר החלה לגייס עיתונאים ומגישי פינות לתוכנית המורחבת, ובין השאר היו אמורים לקחת בה חלק לינור בר גפן, טליה סלנט, עמנואל אלבז-פלפס (שעזבה לצורך התפקיד את חדשות 13), רועי עידן, תומר מיכלזון, ברק כהן, לאה לב ואחרים. עלות כל פרק של המהדורה השבועית היתה אמורה להיות 190 אלף שקל - כשכל פרק בפינה היומית בת 8 הדקות עולה כיום כ-20 אלף שקל.

לפי מקורות בתאגיד, הסיבה לביטול התוכנית המורחבת הוא כישלונו של פיילוט שנערך בשבוע שעבר. מקורות נוספים טענו כי כמה חלקים בתוכנית התבררו כמוצלחים, וכי הם ישתלבו במהדורה היומית.

המקורות אמרו שגיוס העיתונאים לפני סגירה סופית של העלייה לאוויר מעיד על רשלנות של מערכת התוכנית - שחתמה על חוזים עוד לפני ביצוע הפיילוט. עם זאת, ייתכן כי חלק מהעיתונאים שגויסו ישתלבו במהדורה היומית המורחבת. מתאגיד השידור כאן נמסר בתגובה: "בימים אלה מתקיימים דיונים על הרחבת התוכנית היומית. ההחלטה בקרוב".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker