עד 100 איש: בעזריאלי ייסגרו מוקדם; סינמה סיטי תגביל את היקף ההקרנות

בעקבות ההנחיות החדשות של משרד הבריאות, קבוצת עזריאלי תאפשר לשוכריה לסגור את החנויות ב-20:30 ותדחה את תשלום השכירות ■ סינמה סיטי תגביל את ההקרנה לאולמות של עד 100 איש, ותשמור על מרווחי ישיבה בין הצופים

עדי דברת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חמש מאות יום עם סאמר
מתוך הסרט "500 ימים עם סמאר"

לאור הירידה הניכרת במספר המבקרים בקניונים, שצפויה להחמיר בעקבות הנחיית משרד הבריאות לאסור התקהלויות של יותר מ-100 איש – בקבוצת עזריאלי הודיעו על שורה של צעדים לשוכריהם. בין היתר, הקבוצה תאפשר לשוכרים לסגור את החנויות בשעה 20:30 בערב, לעומת 22:00 בלילה כיום. בנוסף, הקבוצה תדחה את תשלום דמי השכירות של אפריל, ותפרוש אותו על פני מאי-יולי 2020.

אתמול בערב (ד') הודיע משרד הבריאות כי יש להימנע ככל הניתן מהתקהלויות. לפי המשרד, יש לשמור על הרכב מצומצם בכל כינוס של אנשים במרחב אחד - ובכל מקרה לא יותר מ-100 איש. בנוסף, הודיע המשרד כי באחריות חנויות, קניונים ומרכזי קניות למנוע צפיפות ולווסת את עומס המבקרים. הציבור מתבקש מצדו להקפיד על שמירת מרחק סביר בין אדם לאדם.

גם ברשת בתי הקולנוע סינמה סיטי נערכים מחדש למצב. הרשת הודיעה כי הקרנות הסרטים יוגבלו לאולמות המאכלסים עד 100 צופים - לעומת מאות צופים באולמות הגדולים. מועדי ההקרנה יותאמו באופן שימנע התקהלות בחללים הציבוריים. כלומר, לא יתקיימו הקרנות חופפות בכמה אולמות, כך שלא ייווצר עומס בלובי ובמזנונים. בנוסף, הקצאת הכרטיסים באתר ובקופות תשמור על מרווחים בין מקומות הישיבה באולם; וכן יוצע נוזל לחיטוי הידיים בכניסה וביציאה מהאולם.

מקולנוע לב נמסר כי "מספר הצופים בכל הקרנה יוגבל ל-100 איש. אנו מציעים נוזל לחיטוי ידיים בבתי הקולנוע, מאפשרים ישיבה בריווח למעוניינים, ודואגים לחיטוי ולניקיון קפדני".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker