אחרי כמעט 20 שנה ללא משנה למנכ"ל בקשת: סיגל אלבוחר מונתה לתפקיד

סמנכ"לית הכספים של קשת, סיגל אלבוחר, תמונה למשנה למנכ"ל ■ בשנים האחרונות מנסה קשת להתפתח לתחומים נוספים, בהם מכירת תוכן והפקות בחו"ל

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סיגל אלבוחר
סיגל אלבוחר

סמנכ"לית הכספים של קשת, סיגל אלבוחר, תמונה למשנה למנכ"ל קשת, אבי ניר. זו הפעם הראשונה שתכהן תחתיו משנה למנכ"ל מאז מינויו לתפקיד המנכ"ל ב-2002, וזאת לאור השינויים בשוק והתפתחות קשת.

אלבוחר מכהנת בתפקיד מזה 11 שנה. במהלך השנים האלה הרחיבה קשת את פעילותה, בין השאר בהקמת הפעילות הבינלאומית, מעבר לשבעה ימי שידור והקמת קרן השקעות. אלבוחר היתה אחראית גם על עסקות המימון שהובילה קשת.

כך למשל, בית ההשקעות אלטשולר מימן ב-130 מיליון שקל את רכישת חדשות 12 ב-2019 תמורת 140 מיליון שקל (50%), והשקיע 30 מיליון שקל נוספים בתוכנית הריאליטי 2025 – חצי מהן הפסיד בית ההשקעות לאור ההחלטה שלא לעלות לעונה שנייה.

בשנים האחרונות מנסה קשת להתפתח לתחומים נוספים, בהם מכירת תוכן והפקות בחו"ל. כפי שפורסם ב-TheMarker, קשת גם חתמה על מזכר הבנות עם חברת אקספון לרכישת 50% מהחברה, והקמת מיזם טלוויזיה משותף על גבי האינטרנט.

אלבוחר מסרה: "אנחנו נמצאים בעידן של שינויים תכופים בשוק התוכן והטלוויזיה ואני גאה להיות חלק מקבוצה שבתוך מציאות זו משתנה ופועלת כחברת מדיה גלובלית, חדשנית ומרובת פלטפורמות".

ניר מסר: "המינוי של סיגל כ-CFO ומשנה למנכ"ל הוא תולדה של יכולותיה האישיות ושל התפקיד החשוב שלה בקשת, בעיקר בעידן הנוכחי, שבו קשת פועלת כקבוצת תקשורת עם זרועות נפרדות ומשמעותיות בישראל ובעולם".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker