פרטנר: בוחנים עוד אפשרויות בנוסף למיזוג עם HOT

דירקטוריון פרטנר החל לבחון את ההצעה של בעלי HOT פטריק דרהי למיזוג. ההצעה היא לפי שווי של 3.5 מיליארד שקל ל-100% מהחברה ■ פרטנר דיווחה הערב כי שכרה את שירותי בנק ההשקעות גולדמן זאקס כדי לבחון הצעות נוספות

נתי טוקר
איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר
איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנרצילום: עופר וקנין

דירקטוריון פרטנר החל לבחון את ההצעה של בעלי HOT פטריק דרהי למיזוג. ההצעה היא לפי שווי של 3.5 מיליארד שקל ל-100% מהחברה. פרטנר דיווחה הערב כי שכרה את שירותי בנק ההשקעות גולדמן זאקס כדי לבחון הצעות נוספות ואת פירמת הייעוץ ארנסט אנד יאנג (EY) כיועצים כלכליים.

לפי הדיווח של פרטנר, דרהי הציע לרכוש את הבעלות המלאה על החברה במחיר של 19.11 שקל למניה. פרטנר נסחרת כיום לפי שווי של 16.12 שקל למניה. כלומר פרמיה של כ-19%. בעת הצעה מניית פרטנר היתה נמוכה יותר כך שהפרמיה היתה גבוהה יותר. 

בדירקטוריון פרטנר הדגישו כי הם יבחנו את "מכלול האפשרויות העסקיות העומדות בפני החברה, לרבות העסקה המוצעת או לחלופין המשך התפתחותה והתרחבותה העסקית הנוכחית של החברה כחברה עצמאית". 

במקביל, גם HOT שכרה יועצים שאמורים לסייע לה להוביל את העסקה. בנק ההשקעות מורגן סטנלי יוביל את הערכת השווי לפרטנר. HOT עובדת כבר כמה שנים עם חברת הייעוץ טאסק והיא תלווה אותה גם בעסקה הזו.

HOT נערכת למאבק כדי לקבל אישור רגולטורי לביצוע העסקה, ושכרה את הכלכלן הראשי לשעבר של רשות התחרות, ד"ר שלומי פריזט, ואת עו"ד אבי ליכט, לשעבר המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, השותף כיום במשרד עורכי הדין מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker