נתי טוקר

ערוץ 20 צפוי לעבור בקרוב לירושלים ולהתמקם באולפנים המשרתים כיום את חדשות 13. בעלי הערוץ, איש העסקים יצחק מירילשווילי, החליט להשקיע במעבר 5 מיליון שקל נוספים, בנוסף לסכומים שהוציא עד כה.

מיראשווילי כבר השקיע בחודשים האחרונים 5 מיליון שקל בשכירות והקמה של אולפנים חדשים לערוץ בירושלים. הערוץ חתם באוגוסט על חוזה להעברת האולפנים למתחם מול קבוצת ג'רוזלם פוסט שבבעלות אלי עזור, המחזיקה באולפני הבירה בירושלים.

בשנים האחרונות שידר הערוץ מאולפני מימד בתל אביב, אך לפי החוק, הוא חייב להעביר את פעילות החדשות שלו לירושלים. בשנה האחרונה, בין השאר לאור נתוני הצפייה הנמוכים וההכנסות הדלות, ביצע הערוץ הליך התייעלות שכלל צמצום במספר העובדים. בערוץ הבהירו כי השינויים נעשים על רקע הכוונה לעבור לשדר מירושלים, בהתאם להוראות החוק. ואולם כעת מצהירים בערוץ כי כחלק מההשקעה הכוללת של 10 מיליון שקל, יש כוונה לגייס עובדים נוספים. 

יצחק מירילשווילי
יצחק מירילשוויליצילום: רונן גולדמן

ההסכם המקורי לשכירת האולפנים היה לשנתיים, וכעת ערוץ 20 מממש אופציה  וחותם על שכירת האולפנים לשלוש שנים, עם אופציה לשלוש שנים נוספות.

חדשות 13 צפויה לעבור בקרוב לאולפנים חדשים במתחם נוה אילן, הסמוך לירושלים, שם שוכנים גם אולפני חדשות 12.

מנכ״ל ערוץ 20, אבי שמידט, מסר: "ערוץ 20 נערך במרץ רב לקראת שידורי הבחירות עם אולפנים חדישים ומאובזרים, שיאפשרו לו להבטיח שידור מנצח".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker