אסנת רונן מונתה ליו"ר פרטנר

דירקטוריון פרטנר החליט למנות לתפקיד את אסנת רונן, המהכנת מזה כעשור בדירקטוריון החברה ■ המינוי הוא זמני מאחר ומניות השליטה בפרטנר נמצאת כיום בשליטת כונס הנכסים

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
משרדי חברת פרטנר
משרדי חברת פרטנרצילום: AMIR COHEN / REUTERS

דירקטוריון פרטנר החליט למנות את אסנת רונן, המהכנת מזה כעשור בדירקטוריון החברה, ליו"ר. המינוי הוא זמני מאחר ומניות השליטה בפרטנר נמצאת כיום בשליטת כונס הנכסים עו"ד אהוד סול. רונן תחליף את אדם צ'זנוף.

בשבוע שעבר אישר בית המשפט את מינוי סול לכונס מניות השליטה בפרטנר (30.4%) שהיו בשליטת חיים סבן. מינוי הכונס נעשה לאחר שסבן הודיע כי אינו יכול להחזיר את החוב לחברת האצ'יסון בגובה 1.06 מיליארד שקל. בשל כך מימשה האצ'יסון את השעבוד וסול מונה ככונס.

בתחילת השבוע התפטרו נציגיו של סבן, לשעבר בעל השליטה בחברת פרטנר,  מדירקטוריון החברה. יו"ר פרטנר אדם צ'זנוף, שהוביל את עסקי החברה בישראל, התפטר מתפקידו. יחד עמו התפטרו סגן היו"ר אלון שליו, סומיט ג'איסינגהאני, אריה סבן, יואב רובינשטיין, ברק פרידור ותומר בר זאב.

במקביל, כבר ביום שישי מונו שני דירקטורים בלתי תלויים נוספים בחברה: רו"ח מר יוסי שחק וריצ'רד הנטר.

פרטנר נמצאת כעת בתקופת אי-ודאות בהמתנה להחלטה מי ישלוט בחברה. כפי שפורסם ב-TheMarker, בהאצ'יסון קיבלו החלטה אסטרטגית להשקיע בפרטנר לטווח רחוק ולפתח את עסקי התקשורת בישראל. ואולם התאגיד מחכה לאישור משרד התקשורת וגורמי הביטחון כדי לאשר את שליטתו בחברה.

רונן מכהנת כדירקטורית בכמה חברות בהן פוקס ודיסקונט חיתום. רונן מסרה: "חברת פרטנר נמצאת בימים אלה בעמדה מצויינת בזכות היערכות נכונה ובניית אסטרטגיה שמותאמת לשוק התקשורת הנוכחי. לחברת פרטנר הנהלה מצויינת, ואני בטוחה כי החברה, ביחד עם הנהלתה בראשות המנכ"ל מר איציק בנבנישתי, עובדיה ובשיתוף הדירקטוריון, ימשיכו להצעיד את החברה להישגים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker