זינוק ל-HOT במספר מנויים - אך ההכנסות ממשיכות להתכווץ

החברה רשמה זינוק של 9,000 מנויים ברבעון השלישי של 2019 - הגידול המשמעותי ביותר מאז 2014 ■ הנתון החריג מיוחס להשקת שירותי הגלישה באינטרנט במהירות של 500 מגה-ביט במאי

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
טל גרנות גולדשטיין, מנכ"לית HOT
טל גרנות גולדשטיין, מנכ"לית HOTצילום: רמי זרנגר

חברת HOT רשמה זינוק של 9,000 מנויים ברבעון השלישי של 2019 - הגידול המשמעותי ביותר מאז 2014. הנתון כולל הן את לקוחות הטלוויזיה, לקוחות האינטרנט של החברה וכן את אלו המנויים על שני השירותים גם יחד.

ככל הנראה, הגידול במספר הלקוחות מיוחס להשקת שירותי הגלישה באינטרנט במהירות של 500 מגה-ביט. לפי דיווח של מנכ"לית HOT, טל גרנות-גולדשטיין, לשירות שהושק במאי הצטרפו 15 אלף לקוחות. כיום, יש ל-HOT כבר יותר ממיליון לקוחות במגזר הכבלים. 

מגזר הכבלים ב-HOT מושפע רבות מהתחרות הגוברת והולכת בתחום הטלוויזיה ומירידת המחירים בענף. HOT רשמה ירידה של 7.2% בהכנסות מהמגזר הקווי (במונחי יורו), ככל הנראה לאור המשך המגמה של ירידת המחירים. עם זאת, מדובר בשיפור במגמת ההתכווצות לעומת רבעונים קודמים. 

בתחום המובייל רשמה HOT גידול בהכנסות, וצירפה לשירותיה 12 אלף לקוחות חדשים. בסך הכל, במונחי יורו ירדו הכנסות HOT ברבעון האחרון ב-1.6% לעומת הרבעון המקביל. ה-EBITDA של אלטיס בישראל (הכוללת פעילויות נוספות מלבד HOT, כמו חברת קבלן למתן שירותים) ירדה ב-13.7%.

גרנות-גולדשטיין מסרה: "HOT מציגה יציבות בהכנסות וצמיחה במצבת המנויים. החברה מציגה שיא של גיוסים - כ-21 אלף מנויים ברבעון השלישי בלבד. התוצאות הכספיות משקפות את האסטרטגיה והמהלכים העסקיים של החברה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker