בדרך לאי-ודאות: נציגי סבן התפטרו מדירקטוריון פרטנר

בשבוע שעבר אושרה בקשת התאגיד הסיני האצ'יסון לממש את השעבוד שלה על חוב בסך 1.06 מיליארד שקל של סבן ■ בין חברי הדירקטוריון שהתפטרו: יו"ר פרטנר, אדם צ'זנוף, וסגנו, אלון שליו

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אדם צ'זנוף
אדם צ'זנוףצילום: מיכאל סגל

נציגיו של איש העסקים חיים סבן, לשעבר בעל השליטה בחברת פרטנר, התפטרו היום (א') מדירקטוריון החברה. ההתפטרות בוצעה לאחר מינוי כונס נכסים למניות פרטנר שהיו בידי סבן בגין חובו לתאגיד האצ'יסון. 

יו"ר פרטנר, אדם צ'זנוף, שהוביל את עסקי החברה בישראל, התפטר מתפקידו. יחד עמו התפטרו סגן היו"ר אלון שליו, סומיט ג'איסינגהאני, אריה סבן, יואב רובינשטיין, ברק פרידור ותומר בר זאב. התפטרותם תיכנס לתוקף היום. במקביל, כבר ביום שישי מונו שני דירקטורים בלתי תלויים נוספים בחברה: רו"ח מר יוסי שחק וריצ'רד הנטר.

בשבוע שעבר אישר נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, איתן אורנשטיין, את בקשת התאגיד הסיני לממש את השעבוד של האצ'יסון על חוב בסך 1.06 מיליארד שקל של סבן. שווי השוק של המניות שלו עתה הוא 737 מיליון שקל בלבד. 

חיים סבןצילום: DENNIS BRACK / BLOOMBERG NEWS

פרטנר נכנסת כעת לתקופת אי-ודאות בהמתנה להחלטה מי ישלוט בחברה. כפי שפורסם ב-TheMarker, בהאצ'יסון קיבלו החלטה אסטרטגית להשקיע בפרטנר לטווח רחוק ולפתח את עסקי התקשורת בישראל. ואולם התאגיד מחכה לאישור משרד התקשורת וגורמי הביטחון כדי לאשר את שליטתו בחברה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker