שירותי האינטרנט של אנלימיטיד במרכז נפלו - אלפים נותקו שעות

תקלה שאירעה כתוצאה מפגיעה בסיב המרכזי של הרשת, השביתה את כל שירותי האינטרנט של החברה ■ לקוחות ברחבי הארץ העידו כי היו מנותקים לאורך שעות רבות משירותי אינטרנט ■ התקלה בטיפול והשירות חזר לרוב הלקוחות

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
תשתית סיבים אופטיים
תשתית סיבים אופטייםצילום: בלומברג

עדכון: שירותי האינטרנט של מיזם ibc - באזור המרכז קרסו אחר הצהריים. החברה דיווחה כי מאז 20:35 חזרו רוב לקוחות החברה לקבל שירותי אינטרנט, ובחברה פועלים לתקן את השירות ליתר 10% מהלקוחות שעדיין סובלים משיבושים בעיקר במרכז תל אביב.

שירותי האינטרנט של החברה מבוססים על תשתית הסיבים שנפרשה על גבי חוטי חברת החשמל במסגרת מיזם IBC. לחברה יש לפי הערכות כ-10,000 לקוחות ברחבי הארץ. הסיבים האופטיים זמינים בכ-150 אלף משקי בית.

התקלה אירעה כתוצאה מעבודות של קבלן שאינו קשור לאנלימיטיד שפגע בבסיס מרכזי של החברה באזור המרכז. לקוחות באזור באר שבע וחיפה לא סבלו משיבושים.

הקריסה מגיעה בעיתוי רגיש במיוחד. באחרונה רכשו סלקום וקרן תשתיות ישראל את השליטה בחברה וכל אחת מהן מחזיקה ב-35% ממניות החברה, והשאר בידי חברת החשמל. במקביל העבירה סלקום לידי IBC את פעילות הסיבים למשקי בית שלה. באחרונה מונה אמיר לוי למנכ"ל החברה. עם זאת, פעילות הסיבים של סלקום נפרדת ופעילה.

מחברת אנלימיטיד נמסר: "מדובר בתקלת גלישה בחלקים נרחבים מהרשת. צוותים טכניים של אנלימיטד וחברת חשמל מטפלים בתקלה מהשעה ארבע ועושים כל מאמץ להחזרה מהירה של השרות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker