הזוג אדלסון: "שרה נתניהו משוגעת - היא קובעת הכל"

בחדשות 13 נחשף כי בני הזוג אדלסון אמרו שבנימין נתניהו פעל להחליף את עורך "ישראל היום" עמוס רגב עקב אי שביעות רצון ■ שלדון אדלסון: "שרה אמרה לאשתי שאם איראן תתקוף זה יהיה על הראש שלה, מפני שפורסמה תמונה לא טובה שלה" ■ נתניהו: "חוץ מהשמות המוזכרים אין מלה אחת של אמת"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
בנימין נתניהו ורעייתו שרה, שלדון אדלסון ורעייתו מרים
בנימין נתניהו ורעייתו שרה, שלדון אדלסון ורעייתו מריםצילום: מוטי מילרוד

פן נוסף במערכת היחסים בין שלדון ומרים אדלסון לראש הממשלה, בנימין נתניהו, ורעייתו שרה נתניהו, נחשף הערב (א') בחדשות 13. מהחשיפה עולה כי במהלך עדותם במשטרה, בני הזוג אדלסון תקפו במלים חריפות את אשת ראש הממשלה.

שלדון ומרים אדלסון מימנו עד כה בכמיליארד שקל את עיתון "ישראל היום", שהעניק לנתניהו מעטפת הגנה מושלמת עד כה. אלא שמתברר כי ברקע היחסים בין בני הזוג הידרדרו עקב טענות של נתניהו. מהעדות עולה כי נתניהו פעל להחליף את עורך העיתון עמוס רגב עקב אי שביעות רצון.

שלדון אדלסון: "ביבי רצה שחפץ יחליף את עמוס רגב. שהוא יהיה העורך הראשי. היא (שרה) היתה אומרת לאשתי שאם איראן תתקוף זה יהיה על הראש שלה".

חוקר: "באמת? איך זה יכול להיות?"

שלדון אדלסון: "כי לא פירסמנו תמונות טובות שלה".

חוקר: "אז איראן עלולה לתקוף את ישראל מפני שתמונה לא טובה שלה פורסמה?"

שלדון אדלסון: "בדיוק".

חוקר: "מה עוד?"

שלדון אדלסון: "היא משוגעת לגמרי. היא היתה כפייתית לתמונות שלה ולאיך שהיא נראית. היא אמרה 'אני הגברת הראשונה. אני פסיכולוגית ומלמדת ילדים על פסיכולוגיה'".

מרים אדלסון העידה על השליטה של שרה נתניהו בפעילות של בעלה, בין השאר על רקע הרכבת הקואליציה ב-2015.

מרים אדלסון: "מפריע לי שיש ראש ממשלה כזה שיש לו אישה שקובעת הכל. היא אומרת לו את מי להעלות למטוס ואת מי לא להעלות למטוס. היא שונאת את נפתלי בנט ואיילת שקד. רתחתי אחרי הבחירות הקודמות כשהוא (בנימין נתניהו) לא עשה קואליציה עם בנט מפני שהיא (שרה נתניהו) שונאת אותו. זאת אומרת, גורל העם היהודי נחרץ כי הגברת שונאת את בנט ואת שקד, אז הוא לא עושה קואליציה עם הבן אדם הימני שמתאים. משמועות אני יודעת שהיא בוחרת עובדים. לשכה, מזכירה ואז היא יודעת הכול מה קורה".

נפתלי בנט ואיילת שקד
נפתלי בנט ואיילת שקדצילום: מגד גוזני

חוקר: "מה מבחינת מינויים?"

מרים אדלסון: "גם כן לדעתי".

מרים אדלסון: "בארוחת ערב אצלנו היא צרחה נורא חזק עד כדי כך שביבי אמר לה שהולכים".

חוקר: "על מה היא צרחה?"

מרים אדלסון: "שאני מוצצת את דמה. זה היה נורא. היא איבדה את העשתונות. חיבקתי אותה ואמרתי לה 'שרהל'ה יהיה בסדר'... ביבי חכם, היא פשוט לא בריאה. כרופאה יש בי חמלה כלפי אנשים לא בריאים. אני מטפלת במכורים. היא לא בריאה".

אדלסון סיפרה כי נתניהו ביקשה תרומה עבור פעילות של עמותה ובדיעבד התברר לה כי יש אינטרס פוליטי מאחורי הבקשה.

מרים אדלסון: "יש איזה קרן של יהודי מרוקו והיא רצתה שאני אתרום לה. היא אמרה שנחמד לתרום למלגות לילדים יוצאי מרוקו. ואז היא אמרה משפט אחד שלא מצא חן בעיניי. היא אמרה: 'הוא (האחראי על המלגות) עוזר לנו בבחירות, באשדוד או משהו'. אז נתנו לו את הכבוד ושמענו אותו, אבל הוא לא קיבל אגורה אחת".

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: "עוד הדלפה פלילית שדינה שלוש שנות מאסר. חוץ מהשמות המוזכרים אין מלה אחת של אמת בדיווח הכוזב. ערימה של שקרים מעוותים ומרושעים שכל מטרתם לפגוע בראש הממשלה נתניהו ורעייתו ערב בחירותהציבור כבר מבין שתיקי נתניהו הם תיקי סרק הזויים שמבוססים על רכילות שקרית ולא על עובדות, אבל הוא לא מבין על מה בוזבזו 250 מיליון שקל בחקירות ראש הממשלה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker