רשת דיסקרט: 13 סניפים ייסגרו ו-43 עובדים יפוטרו

נאמני הרשת, שמצויה בהקפאת הליכים, מעוניינים למכור אותה כעסק חי ■ החברה נקלעה לחובות של 26 מיליון שקל

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סניף של רשת דיסקרט
סניף של רשת דיסקרטצילום: מוטי מילרוד

רשת האופנה דיסקרט תסגור 13 סניפים ו-43 עובדים יפוטרו - כך עולה מדו"ח לבית המשפט שהגישו נאמני החברה שבהקפאת הליכים, עוה"ד יואב בן פורת ממשרד איתן ארז ואלונה בומגרטן. הנאמנים מסרו כי הם מעוניינים למכור את דיסקרט כעסק חי, באופן שיאפשר את שימור מקומות העבודה ברשת. הם ביקשו מבית המשפט להתיר להם לפרסם הזמנה להציע הצעות לרכישת החברה או לרכישת נכסיה ופעילותה.

לפי הדו"ח, בשלב ראשון נסגרו שלושה סניפים של הרשת ומתוכננים להיסגר 13 סניפים נוספים (שמונה בבעלות הרשת וחמישה בזכיינות) מתוך 42 סניפי הרשת. בין היתר ייסגרו הסניפים בקניון עופר רחובות, בקניון סירקין בפתח תקוה, בקניון הזהב בראשון לציון ובסיטי באשדוד. בנוסף, יפוטרו 43 מתוך 127 עובדים שהועסקו ישירות על ידי החברה.

בהתאם לתוכנית, יעבירו הנאמנים מלאי של סחורה מהחנויות שייסגרו לטובת חנויות אחרות, כך שבסופה של תקופת ההפעלה צפוי רווח תזרימי של כ-290 אלף שקל ממכירות עתידיות. נאמני דיסקרט טוענים כנגד קבוצת עזריאלי כי החנות בקניון מלחה בירושלים פונתה באופן כפוי ושלא בהסכמת החברה. בעזריאלי מכחישים, וטוענים כי סניף זה הושכר לצד שלישי עוד קודם למועד ההקפאה.

רשת דיסקרט, שבבעלות יעקב גבאי, מצויה בהקפאת הליכים מזה כשבועיים עקב חובות של כ-26 מיליון שקל.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker