שרון למברגר פורש מניהול משותף של ענני תקשורת

מהחברה נמסר כי למברגר ילווה אותה בפרויקטים דיגיטליים בינלאומיים שהיא מפתחת לפלטפורמות בתחום הלייפסטייל ■ יו"ר הקבוצה, אודי מירון: "עברה עלינו תקופה מרתקת"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שרון למברגר
שרון למברגר

שרון למברגר, ששימש מנכ"ל משותף עם אורלי אטלס-כץ בענני תקשורת, יפרוש מהניהול השוטף וילווה את הקבוצה בפרויקטים דיגיטליים בינלאומיים שהיא מפתחת לפלטפורמות בתחום הלייפסטייל - כך הודיעה היום (ה') החברה. אטלס-כץ תמשיך בתפקידה ותשמש מנכ"לית יחידה האחראית על החברות הבנות וכל תחומי הפעילות.

למברגר עובד בקבוצת ענני תקשורת מיום היווסדה. הוא ליווה במשך כ-28 שנים את יו"ר הקבוצה אודי מירון, ועבד איתו בתפקידיו הקודמים כמנכ"ל איי.סי.פי ומנכ"ל נגה תקשורת. בעבר שימש למברגר כמנהל שיווק ומנכ"ל ערוצי הלייפסטייל - ובהם ערוצים בתחום האוכל, הטיולים והבריאות - של ענני תקשורת.

מירון מסר בתגובה כי "28 שנים ארוכות ומלאות תהפוכות עברו על שרון ועלי, מאז ימי ראשית הכבלים. תקופה מרתקת שבה באו לידי ביטוי יכולותיו הייחודיות בעסקים, יצירתיות, נחישות וחברות. סגולות שהפכו לדי.אנ.איי של החברה. הקשר והחברות עם שרון ימשיכו, הן במסגרת ענני תקשורת והן מחוצה לה.

למברגר מסר כי "ניהלתי במשך כעשור ערוצי לייפסטייל, ובהם ערוץ החיים הטובים, ערוץ האוכל, ערוץ הבריאות, ערוץ הטיולים וערוצי הגברים אגו. בימים אלה אני יוצא לדרך חדשה רצופה באתגרים חדשים בשיתוף ענני תקשורת. תודה רבה לאורלי אטלס-כץ על ניהול משותף ומקצועי ולאודי מירון, יו"ר הקבוצה".

אורלי אטלס-כץ

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker