דורון גלעזר, סגן עורך "ידיעות אחרונות", התפטר מתפקידו על רקע חילוקי דעות עם העורך הראשי

השבוע עזב את מערכת "ידיעות אחרונות" גם רכז הכתבים של העיתון, רון לשם; לפניו עזבו גיל עומר ומיקי רוזנטל ששימשו סגני עורך בעיתון - גם הם על רקע חילוקי דעות עם ורדי

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מאת אורי אילון

דורון גלעזר, סגן עורך העיתון "ידיעות אחרונות", התפטר מתפקידו על רקע חילוקי דעות עם העורך הראשי של העיתון, משה ורדי. ב"ידיעות אחרונות" אומרים שורדי סירב להאציל סמכויות שדרש גלעזר. הדבר גרם למתח בין השניים וביום א' הגיש גלעזר מכתב התפטרות. בין השניים התגלעו חילוקי דעות מקצועיים לגבי אופן הטיפול בתכנים המתפרסמים במוספים ובעיתון.

גלעזר סירב להתייחס לסיבת התפטרותו אך מסר כי ימשיך לעבוד בידיעות בתפקידים בעלי אופי ניהולי. בין השאר יהיה אחראי על שיפוץ מבנה העיתון בתל אביב.

השבוע עזב את מערכת "ידיעות אחרונות" גם רכז הכתבים של העיתון, רון לשם. לפניו עזבו גיל עומר ומיקי רוזנטל ששימשו סגני עורך בעיתון, גם הם על רקע חילוקי דעות עם ורדי. בידיעות אומרים כי "ורדי לא מסוגל להאציל סמכויות והוא אינו מבין מה היא עבודת צוות".

גלעזר היה עורך המקומון הירושלמי "כל העיר" לפני כעשר שנים, עורך רשת מקומוני "שוקן", עורך המוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות", ובאפריל 2000 מונה לתפקיד סגן עורך לענייני מוספים ב"ידיעות אחרונות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker