קרא: "'הישרדות' הציעו לי סכום עתק"; רשת 13: "שקר וכזב"

קרא טוען כי הוצע לו "כל סכום שירצה", ול-TheMarker נודע כי אמר לסביבתו כי הסכום היה 2 מיליון שקל ■ הפקת "הישרדות": "לא היתה הצעה כספית"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
איוב קרא
איוב קראצילום: אלכס קולומויסקי

האם הפקת התוכנית "הישרדות" ברשת 13 הגישה הצעה כספית גבוהה במיוחד לשר התקשורת לשעבר, איוב קרא, בזמן שכיהן בתפקיד ופיקח על פעילות רשת? קרא טוען כי הוצע לו "כל סכום שירצה",

ול–TheMarker נודע כי אמר לסביבתו כי הסכום הנקוב היה 2 מיליון שקל. ברשת 13 מכחישים את הדברים מכל וכל, ואומרים כי כלל לא הגיעו לשלב ההצעה הכספית.

לקרא הוצע להשתתף ב"הישרדות" בגרסת ה–VIP, שאמורה לעלות בהמשך. קרא אף הגיע למפגש עם הפקת התוכנית וערך אודישן שאמור היה לקבוע אם ישתתף בתוכנית. השתתפות של סלבריטאים בהפקת תוכנית ה–VIP כרוכה בתשלום שכר, ובעבר פורסם כי שכרם של המתמודדים עשוי להגיע עד 300 אלף שקל לתוכנית.

ההשתפות של קרא היתה אמורה להיות לאחר פרישתו מתפקיד שר התקשורת, אבל גם היא אמורה היתה להיות בתשלום. קרא אמר לגורמים בסביבתו כי הסכום שהוצע לו היה 2 מיליון שקל, אך הוא סירב להצעה מכיוון שבכוונתו להישאר בפוליטיקה.

במענה לפניית TheMarker אמר אתמול קרא: "הציעו לי סכום עתק, ואמרו שכסף הוא לא הבעיה, רק שאסכים. התנצלתי ואמרתי שאני נשאר בפוליטיקה כרגע". במענה לשאלה אם אכן, כפי שאמר בסביבתו, הוצעו לו 2 מיליון שקל, אמר קרא: "לא רוצה להתייחס לסכום. הציעו כל סכום. אמרו כסף לא בעיה מבחינתם".

הצעה כספית — אם אכן היתה, כפי שטוען קרא — היתה מחייבת את השר לשעבר להצהיר על כך ולהימנע מטיפול בענייני רשת 13. הצעת עבודה של חברה מפוקחת לפוליטיקאי המחזיק בסמכויות לגבי אותה חברה עשויה להיות ניגוד עניינים לכל דבר, ואף יהיו שיסברו כי מדובר בהצעת שוחד. מהפקת "הישרדות" נמסר בתגובה: "שקר וכזב. לא היתה הצעה כספית". את התוכנית מפיקה עבור רשת 13 חברת אבוט המאירי.

רשת 13 נמצאת בשליטת לן בלווטניק, המחזיק בשורת עסקים בישראל, ובהם כלל תעשיות. בעלי מניות נוספים הם משפחת רקנאטי, אודי אנג'ל ומיכאל שטראוס.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker