רשת הטלוויזיה HBO תשדר סדרה בערבית ובעברית בשיתוף עם קשת

זהו שיתוף הפעולה הראשון של קשת עם הרשת האמריקאית ■ במרכז עלילת הסדרה "Our Boys" ניצבת חטיפת שלושת הנערים בקיץ 2014 וכן הרצח של מוחמד אבו ח'דיר

נתי טוקר
לוגו חברת HBO
HBOצילום: Andrew Harrer / Bloomberg
נתי טוקר

רשת הטלוויזיה האמריקאית HBO הפיקה לראשונה סדרה בשיתוף פעולה עם עם שידורי קשת, והיא תשודר בעברית ובערבית. הסדרה "OUR BOYS" ("הנערים"), היא הפקה משותפת עם קשת שיצרו חגי לוי, יוסף סידר ותאופיק אבו ואיל. העלילה מתחילה בסיפור חטיפת שלושת הנערים בקיץ 2014.

זו הפעם הראשונה שקשת - שכבר הפיקה סדרות עם שורת גופים בינלאומיים גדולים - יוצרת סדרה עם HBO. שני הגופים עובדים במקביל על פיתוח כמה הפקות אחרות, בהן הסדרה "השכם להורגו" מאת העיתונאי רונן ברגמן.

יוסף סידר
יוסף סידרצילום: דניאל צ'צ'יק
חגי לוי
חגי לויצילום: גלי איתן

הסדרה, שתעלה לאוויר ב-12 באוגוסט, היא הסדרה הראשונה דוברת עברית וערבית של HBO. הסדרה הופקה על ידי מובי פלוס הפקות ודוד מנדיל. העלילה מתמקדת באירועי קיץ 2014 באזור ירושלים ובחיפוש אחר אחר שלושת הנערים החטופים, שגופותיהם נתגלו לאחר מכן, וכן ברצח של הנער מוחמד אבו ח'דיר.

בסדרה משחקים בין השאר שלומי אלקבץ, ג'וני ערביד, אדם גבאי, יעקב כהן, ליאור אשכנזי, שאדי מרעי, צחי גראד, מיכאל אלוני, יורם טולדנו, יואב רוטמן, אלמה דישי ונוספים. עשרת הפרקים צולמו בישראל ב-2018. הקרנת הבכורה בישראל תתקיים בפסטיבל הקולנוע ירושלים.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ