המנכ"ל הולך הביתה: גולן יוכפז יעזוב את חדשות 13 בימים הקרובים

יוכפז התבקש על ידי בעלי המניות להמשיך בתפקידו במשך כשלושה חודשים - אבל סירב ■ את מקומו של יוכפז ימלא ישראל טוויטו, סמנכ"ל התוכן בחברה

נתי טוקר
גולן יוכפז
גולן יוכפזצילום: אייל טואג

מנכ"ל חדשות 13, גולן יוכפז, צפוי לסכם בקרוב את תנאי העזיבה שלו מחברת החדשות ולעזוב מיידית את תפקידו. הצדדים אמורים להגיע להסכם סופי בימים הקרובים.

יוכפז התבקש על ידי בעלי המניות להמשיך בתפקידו במשך כשלושה חודשים. ואולם הוא סירב ויעזוב את תפקידו מיידית לאחר שהצדדים יסכמו על העזיבה.

יוכפז עוזב את תפקידו לאחר שנציג בעלי המניות, נדב טופולסקי, הוביל מהלך להדחתו מהתפקיד. עוד לפני שדירקטוריון חדשות 13 התכנס לדון בעניין הודיע יוכפז לבעלי השליטה כי הוא מעוניין לסיים את תפקידו.

בשלב זה ימלא את מקומו של יוכפז ישראל טוויטו, סמנכ"ל התוכן בחברה. טוויטו כיהן בעבר כעורך מהדורת חדשות 13, לאחר מכן עזב וכיהן כיועץ אסטרטגי, בין השאר של איש העסקים אלדד פרי ושל השר ישראל כ"ץ.

יוכפז מכהן בתפקיד מאז 2013 בתקופות שבהן ערוץ עשר נאבק על הישרדותו. חברת החדשות של ערוץ עשר (לאחר מכן 13) היתה חוד החנית של הערוץ והביאה להישרדותו. תחת יוכפז חלו שינויים מהותיים במהדורות החדשות. עם זאת, נתוני המהדורה עדיין נותרו נמוכים יחסית לאלה של חדשות 12.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker