זוכי פרס סוקולוב לעיתונות 2019: רוני לינדר ויוסי ורטר מ"הארץ-TheMarker"

פרס סוקולוב לעיתונות מטעם עיריית תל אביב מחולק מדי שנתיים לעיתונאים מתחום העיתונות הכתובה והמשודרת ■ לצד ורטר ולינדר, שזכו בפרס על עבודתם בעיתונות הכתובה, יפורסמו בהמשך גם שמות הזוכים בפרסים בקטגוריית העיתונות המשודרת

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
כתבת הבריאות של TheMarker, רוני לינדרצילום: ניר קידר
נתי טוקר

כתבת הבריאות של TheMarker, רוני לינדר, והכתב והפרשן הפוליטי של "הארץ", יוסי ורטר, הם זוכי פרס סוקולוב לעיתונות כתובה ב-2019.

פרס סוקולוב, על שם נחום סוקולוב, מוענק מטעם עיריית תל אביב מדי שנתיים לעיתונאים מצטיינים מתחום העיתונות הכתובה והמשודרת. שמות הזוכים בקטגוריית העיתונות המשודרת יפורסמו בקרוב. ועדת השופטים שהחליטה על הזוכים בפרס ל-2019 כללה את היו"ר רותי יובל, גל גבאי, רביב דרוקר, גלעד טוקטלי וד"ר ציפי ישראלי.

ורטר שימש בעבר כתב בעיתונים "חדשות", "העיר" ובתוכנית "עובדה". מ-1996 הוא משמש כתב פוליטי בעיתון "הארץ", ומ-2004 הוא כותב את הטור הפוליטי המרכזי במהדורת יום שישי של עיתון "הארץ". ורטר מתאפיין בכתיבה חדה ומושחזת, ושופך אור על אירועים רבים מאחורי הקלעים בפוליטיקה הישראלית. בהודעה לעיתונות שפירסמה עיריית תל אביב נמסר כי הפרס מוענק לו "על סיקור מקצועי רב-שנים של התחום הפוליטי והפרלמנטרי ועל פרסום סיפורים בלעדיים וחשיפות מאחורי הקלעים של הסצינה הפוליטית, שבה הנסתר עולה בחשיבותו על הגלוי".

לינדר משמשת מאז 2005 כתבת בעיתון TheMarker, תחילה בתחום הצרכנות ומ-2008 בתחום כלכלת הבריאות. במסגרת כתבות עומק רבות הציגה לינדר את הכשלים במערכת הבריאות הציבורית, סיקרה את המאבק על מחירי התרופות מצילות החיים והתמקדה בין השאר בחוקי העישון שחוקקו בישראל בשנים האחרונות. בהודעה של עיריית תל אביב נמסר כי הפרס מוענק לה "על סיקור מקצועי, חדשותי, תחקירי ופרשני של תחום הבריאות בתוך הקשריו הכלכליים והפוליטיים".

הפרס כולל סכום כספי של 18 אלף שקל. הוא יוענק לכל אחד מהזוכים בטקס שייערך ביום שלישי, 29 באוקטובר 2019, במעמד ראש העיר תל אביב, רון חולדאי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker