לכבוד השקת ה-Galaxy S10: סמסונג השתלטה על האפיק הקודם של ערוץ עשר בפרטנר

האפיק יהפוך לערוץ פרסומת לקידום המכשיר החדש, וישודרו בו בין היתר תכנים מקוריים של החברה ואירועי השקה בארץ ובעולם

נתי טוקר
מכשירי סמסונג גלקסי החדשים
מכשירי סמסונג גלקסי החדשיםצילום: בלומברג
נתי טוקר

פרטנר עושה צעד נוסף בכיבוש נתחים משוק הפרסום. החברה סיכמה עם סמסונג כי אפיק עשר, שהיה שייך עד כה לערוץ עשר לפני שהתמזג עם רשת, יהפוך כעת לערוץ פרסומת ייעודי לקידום מכשיר ה-Galaxy S10.

הצעד הזה נעשה כחלק ממגמה של פרטנר לעבור ממודל שבו היא מכניסה כסף רק ממנויים, לכזה שמשולבים בו גם פרסומות. פרטנר משתמש בטכנולוגיית ה-Addressable TV, שמאפשרת לשלב פרסום מותאם אישית בטלוויזיה, כפי שקיים כיום באתרי האינטרנט ובמובייל.

עד כה העלתה פרטנר פרסומות של סנו במעט ערוצים לינאריים ובעיקר בשירותי ה-VOD. כעת היא עושה צעד נוסף עם לקוח גדול, וכאמור מעלה פרסומות של סמסונג - ואפיק שייועד כולו לקידום המכשיר החדש שלה. במקביל יעלו פרסומות "פופ-אפ" בערוצים שונים של פרטנר.

אפיק עשר ישדר תכנים מקוריים של סמסונג, סקירות של המכשיר החדש, אירועים שונים כמו ההשקה שלו בארץ ובעולם, והפקות שונות של החברה בישראל. לפרטנר יש כיום 118 אלף משקי בית, בעלי ממירים חכמים שתומכים ביכולות פרסום מותאם אישית.

העובדה שפרטנר מתחילה לנגוס בנתח משמעותי יותר ויותר בעוגת הפרסום, גורמת לזעם רב בקרב הערוצים המסחריים. עד כה נשמרה החלוקה שלפיה ערוצים אלה מכניסים כסף מפרסום, ואילו הפלטפורמות הרב ערוציות נהנות מדמי מנוי. כתוצאה מכניסתן של הפלטפורמות האלה לשוק הפרסום, הערוצים המסחריים כבר מדברים על שינויים ברגולציה וקבלת הקלות שונות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker