אדלסון ודרהי ישתפו פעולה בסיקור הבחירות בישראל

במסגרת שיתוף הפעולה בין i24 news ל"ישראל היום" יוקם דסק ייעודי לבחירות ויעלו תוכניות באנגלית ובצרפתית ■ בנוסף, ייערך ראיון קבוע עם אחד מראשי המפלגות

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
שלדון אדלסון
שלדון אדלסוןצילום: John Locher/אי־פי

שיתוף פעולה ראשון מסוגו בתחום התקשורת בין איל ההימורים שלדון אדלסון לבין איש העסקים ובעלי HOT פטריק דרהי. עיתון "ישראל היום" של אדלסון ישתף פעולה עם ערוץ i24 news של דרהי בסיקור הבחירות בישראל.

בשנים האחרונות דובר כמה פעמים על אפשרות של שיתוף פעולה רחב יותר בין אדלסון לדרהי. אדלסון אף ביקר במשרדי i24 news, אך האפשרות ירדה בינתיים מהפרק. דרהי בחן בעבר רכישת מניות "ידיעות אחרונות".

פטריק דרהי
פטריק דרהיצילום: BENOIT TESSIER / רויטרס

עבור הערוץ זו הזדמנות ליצור היכרות רחבה יותר עם השוק הישראלי. כפי שדווח ב-TheMarker, מערכת i24 news, בניהולו של פרנק מלול, נערכת להקמת ערוץ רביעי – הפעם בעברית – ולכן נוצר שיתוף הפעולה. בשלב זה כללי הרגולציה מונעים מ-i24 להקים ערוץ בעברית, מאחר שדרהי הוא בעלי HOT.

"ישראל היום" הוא עיתון המזוהה פוליטית עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו. העיתון מתיישר באופן עקבי עם עמדותיו של נתניהו בסוגיות שעל סדר היום הציבורי בכלל - ובנוגע לחשדות החמורים נגדו בפרט. המשמעות היא שכעת גם ערוץ הטלוויזיה, שהיה עד כה נייטרלי, עשוי להיתפש כמזוהה פוליטית.

במסגרת שיתוף הפעולה, יוקם דסק ייעודי לבחירות ויעלו תוכניות באנגלית ובצרפתית, וכן תוכנית שלישית מתורגמת לעברית שתעלה לאתר ישראל היום בתום השידור החי. את התוכניות יובילו עיתונאי "ישראל היום", בעיקר העורך בועז ביסמוט, לצד עיתונאי i24 news. בנוסף, ייערך ראיון קבוע עם אחד מראשי המפלגות ומדי שבוע יתפרסם סקר מנדטים משותף. ערוץ i24 news משדר כיום מנמל יפו וזמין לתושבי ישראל בפלטפורמת HOT.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker