אחרי המו"לית החדשה והמנכ"ל, נמשכים השינויים בצמרת "ישראל היום"

מנכ"ל העיתון עמיר פינקלשטיין, שנכנס לתפקידו במאי, הודיע על מינוי שלושה סמנכ"לים חדשים

אדם מחלק עיתון ישראל היום באשקלון
הפצת "ישראל היום"צילום: Amir Cohen / Reuters
נתי טוקר

נמשכים השינויים בהנהלת "ישראל היום". מנכ"ל העיתון עמיר פינקלשטיין, שנכנס לתפקידו במאי, הודיע על מינוי שלושה סמנכ"לים חדשים. לפי העיתון, המינויים מתבצעים "במסגרת התוכנית לחיזוק השדרה הניהולית של הקבוצה, ולאור הצמיחה והרחבת הפעילות בפרינט ובדיגיטל".

שדרת ההנהלה של העיתון כוללת כעת את היו"ר החדשה מרים אדלסון. לצד פינקשלטיין מונתה במאי סמנכ"לית הכספים ריקי רוב למשנה למנכ"ל. לתפקיד סמנכ"ל המסחר מונה בספטמבר גלי גוטליב, שמילא תפקידי ניהול בכירים ב"ידיעות" וכן ניהל את חברת המדיה מיוז.  

היום הודיע פינקלשטיין על שלושה מינויים חדשים. טל הורוביץ  מונתה לסמנכ"ל שירות והפצה. היא הצטרפה לעיתון עם הקמתו כמנהלת השירות והיתה אחראית על הקמה, איפיון ופיתוח תשתיות השירות והמכירה של קבוצת "ישראל היום". בשנה האחרונה מנהלת טל את כל מערך השירות וההפצה של הקבוצה.

בנוסף, ניר ויטלם מונה לסמנכ"ל טכנולוגיות. בשנים האחרונות הוא משמש כ-CIO  של הקבוצה ולפני כן שימש במגוון תפקידים בחברת HP. המינוי השלישי הוא של מירב פרנט לסמנכ"ל משאבי אנוש.

פינקלשטיין מסר: "בחודשים האחרונים עברנו תהליך אסטרטגי שמטרתו היתה התאמת הארגון ל-2020. אנו בטוחים שהצוות הניהולי הבכיר ימשיך להוביל ולהשפיע בזירת התקשורת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker