"ידיעות אחרונות" בוחן קיצוצים גם למנויים: מוספים שולבו במגזין היומי

קבוצת ידיעות מבצעת פיילוט שקט בקרב מספר מצומצם של מנויים שבמסגרתו קוצצו מספר העמודים של המוספים "זמנים בריאים" ו"זמנים מודרניים" ■ חלק מהמוספים שולבו בתוך המגזין "24 שעות"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בניין קבוצת ידיעות אחרונות בראשון לציון
בניין קבוצת ידיעות אחרונות בראשון לציוןצילום: מוטי מילרוד

הקשיים בענף הפרינט ממשיכים להשפיע גם על עיתון "ידיעות אחרונות". העיתון מבצע בשבועות האחרונים פיילוט שקט במטרה לבחון דרכים לקיצוץ עלויות. כחלק מהפיילוט, בשבועות האחרונים קיבלו חלק מהמנויים מהדורה שונה שבה חלק מהמוספים החד-שבועיים שולבו בתוך מוסף "24 שעות".

המוספים שקוצצו בשלב זה הם "זמנים בריאים" ו"זמנים מודרניים". חלק מהמנויים קיבלו גרסה מקוצרת של המוסף המלא, ששולבה בתוך מגזין "24 שעות". ככל הנראה המטרה היא לבחון את רמת החיסכון הכספי ובעיקר את תגובת הקהל לשינויים. בשלב זה מוסף "ממון" נותר עצמאי ולא ישולב בתוך אחד המוספים הקיימים.

"ידיעות אחרונות" כבר מפיץ כיום שתי גרסאות לעיתון - גרסת מנויים וגרסת "חנויות", שלמעשה מהווה גרסה חינמית של העיתון. גרסת המנויים כוללת מוספים יומיים או חד-שבועיים, בעוד בגרסת החנויות כוללת כיום קונטרס אחד בלבד שבו משולבים עמודים נבחרים מהמוספים השונים. כעת מבצעת "ידיעות אחרונות" בחינה לשינוי גם במהדורת המנויים לשילוב חלקים מהמוספים בתוך עמודי המגזין.

המהלכים האלה נעשים על רקע ההרעה בעסקי העיתונות. ב"ידיעות אחרונות" מנסים בחודשים האחרונים להוביל מהלך התייעלות משמעותי שעשוי לכלול פיטורי עשרות עובדים. ארגון העיתונאים של ההסתדרות, המאגד את עיתונאי "ידיעות", כבר הכריז ביולי על סכסוך עבודה על רקע הכוונה לפטר עשרות עובדים.

לא נמסרה תגובת "ידיעות אחרונות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker