איגוד המפיקים בחר הנהלה חדשה

חברי ההנהלה הנבחרים של האיגוד כוללים, בין היתר, את אודי סגל, אסף אמיר, דנה כהן, חיים מקלברג, חיים שריר, טמירה ירדני, מוש דנון, מרק רוזנבאום

אופיר בר-זהר
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

איגוד המפיקים בחר השבוע הנהלה חדשה, והנהלה זו תמנה יו"ר בשבוע הבא. חברי ההנהלה הנבחרים של האגוד כוללים את אודי סגל, אסף אמיר, דנה כהן, חיים מקלברג, חיים שריר, טמירה ירדני, מוש דנון, מרק רוזנבאום, נסים לוי, נעמי שחורי וסער יוגב.

במכתב ששלח לחברים היו"ר הנוכחי מוש דנון, הוא מודה להנהלה היוצאת וכותב כי "הנהלת איגוד המפיקים שמה לעצמה כמשימה להיות שחקן מרכזי בכל מקום בו מתרחשים שינויים אשר חלילה יכולים להזיק ולפגוע במפיק, בתעשייה בכלל וכן (ללא מליצה) גם בתרבות הישראלית.

זאת, תוך למידה והבנה של המגמות החדשות והאינטרסים השונים. נוכחות האיגוד בכל המוקדים היא משמעותית ביותר. בנוכחותנו נשמור על מעמדו, תקציבו וזכויותיו של המפיק".

הוא מונה את הנושאים שההנהלה החדשה תצטרך לעסוק בהם: "טיפול בזכויות הבעלות ביצירות, טיפול בגובה נאותות הפקה(הגדלת תקציבים) הגדרה והעצמה של מנגנון האכיפה למי אשר מפר את כללי הרישיון. חיזוק הקשר עם האיגודים האחרים . הסדרה של הכללים והמחויבות ברשות השידור, התמודדות מול המחוקק בנושא מעורבות הפוליטית בערוץ 1 ועוד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker