עדות חדשה נגד הראל ויזל: "הוא הכניס את היד שלי למכנסיים שלו"

כך פורסם הערב בחדשות עשר במסגרת תחקיר "המקור" ■ הראל ויזל: "המקרים המתוארים על ידי ערוץ 10 מסולפים מן היסוד. לא אגיב עוד ואטול חלק בקמפיין" ■ פוקס: "החברה החליטה לפתוח בהליך בדיקה יסודי ומינוי בודקת חיצונית כבר בימים הקרובים"

הדר קנה
הדר קנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הראל ויזל
הדר קנה
הדר קנה

עדות חדשה נגד הראל ויזל: בעקבות תחקיר "המקור", פורסמה הערב בחדשות עשר עדות חדשה של עובדת לשעבר בסביבתו של הראל ויזל. ד', שעבדה בסביבתו של ויזל, סיפרה כי "כל מה שקרה היה בשבילי ממש בושה, טראומה גדולה". לדבריה, "פעם אחת אני זוכרת שיצאתי מהשירותים והוא פתאום בא, דחף אותי לשירותים והדביק לי נשיקה. איך הגבתי? הייתי בשוק, רעדתי כולי. קיפאון מוחלט".

"פעם אחרת אני יוצאת מאוחר בלילה לאוטו ושוב הוא מגיח, מנשק אותי", הוסיפה. "שוב לא הגבתי. אהבתי את העבודה והייתי צריכה את הכסף". לדברי ד', "פעם נוספת, הייתי איתו בחו"ל. אנחנו יוצאים מאיזה מקום ואז הוא פתאום לוקח לי את היד ומכניס אותה לתוך המכנסיים שלו. זה היה מפחיד. קפאתי".

צילום: ערוץ עשר

"ניסיתי אחרי זה לא להיות לידו. הייתי ממציאה תירוצים כדי שלא להיקלע לסביבה שלו". ד' עוד סיפרה: "הייתה, למשל, פעם שהוא קרא לי למשרד שלו מוקדם בבוקר. פתאום הוא אומר לי, 'את רוצה למצוץ לי?'. זה היה כשאנחנו שותים קפה ואין שם אף אחד. זה היה הלם. לא הגבתי. איכשהו הצלחתי לצאת".

בבדיקת פוליגרף שנעשתה לה, היא נמצאה דוברת אמת.

מהראל ויזל נמסר בתגובה: "המקרים המתוארים על ידכם מסולפים מן היסוד. ערוץ עשר ממשיך למחזר חומרים. ולאור זאת, אין בכוונתי להמשיך ולספק חדשות לבקרים תגובות לחומרים ממוחזרים וליטול חלק בקמפיין זה".

מרשת פוקס נמסר בתגובה: "בשל חשיבות הנושא ועדת הביקורת של החברה החליטה בתחילת השבוע לפתוח בהליך בדיקה יסודית ועל מינוי בודקת חיצונית כבר במהלך הימים הקרובים לבדיקת הטענות. אנו חוזרים ומדגישים כי הקבוצה פועלת בהתאם להוראות הדין ומפעילה מנגנונים בתוך החברה לצורך בירור וטיפול בנושאים אלה ובכללם קיומם של ממונה על מניעת הטרדה מינית בחברה וכן 'מלשינון' המאפשר פניות ותלונות אנונימיות לכל אחד מעובדות ועובדי החברה".

מתוך ערוץ 10

במסגרת התחקיר, שהכה גלים בענף הקמעונות הישראלי, הובאו עדויות קשות של  נשים שונות על הטרדות מיניות לכאורה מצדו של ויזל. 

קבוצת פוקס-ויזל מונה 14 רשתות: פוקס, אמריקן איגל, Aerie, סאקס, בילבונג, יאנגה, צ'ילדרנ'ס פלייס, מנגו, פוט לוקר, נייקי (חנויות בישראל ובקנדה), ללין, פוקס הום ואורבן אאוטפיטרס. באחרונה רכשה פוקס גם 50% מקבוצת שילב, המשווקת מוצרי תינוקות.

בהמשך צפויה הקבוצה לפתוח גם חנויות של רשת אנתרופולוג'י ופרי פיפל מבית אורבן אאוטפיטרס. בסוף 2017 עלה לאוויר אתר אינטרנט למותגי הקבוצה, בשם טרמינל איקס. כיום מפעילה הקבוצה יותר מ-450 חנויות בישראל.

ויזל מחזיק כ–25% ממניות הקבוצה, לצדה של משפחת פוקס, שמחזיקה ב-24.6% נוספים. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker