סקר: המתכון לזוגיות טלוויזיונית מוצלחת - חוש הומור ויחסי חברות

מסקר בעבור ערוץ 10 עולה כי טל ברמן ואביעד קיסוס הם הצמד הטלוויזיוני המועדף על הצופים

אופיר בר-זהר
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

>> בערוץ 10 מרוצים מהזוגיות התקשורתית של מנחי השעשועון "ווייפאאוט", טל ברמן ואביעד קיסוס: במחקר שערך מכון הגל החדש עבור הערוץ קיבלו זוג המנחים ציונים גבוהים יותר מאלה שקיבלו זוגות טלוויזיוניים אחרים בשלושה פרמטרים מרכזיים שנבחנו.

הפרמטרים שנבדקו בסקר הם חוש הומור, התחושה שבני הזוג חברים בחיים האמיתיים ושהם שווים מבחינת מעמדם. בבדיקה של זוגות טלוויזיוניים מישראל ומהעולם נמצא כי פרמטרים אלה תורמים לזוגיות טלוויזיונית מוצלחת. המשתתפים בסקר הישראלי קבעו כי חוש ההומור הוא הפרמטר החשוב מבין השלושה (38%), אחריו התחושה כי השניים באמת חברים (36%) ולבסוף השוויון המעמדי (21%).

מהסקר עולה כי היתרון המרכזי של ברמן וקיסוס לעומת זוגות טלווזיוניים אחרים - כמו דרור רפאל ושי גולדשטיין וארז טל ואסי עזר - הוא כי משתתפי הסקר מאמינים כי השניים חברים גם מחוץ למסך. כמחצית מהנשאלים אמרו כי הם חושבים שברמן וקיסוס חברים. לעומתם, 23% מהנסקרים אמרו שהם מאמינים כי גולדשטיין ורפאל חברים ו-16% בלבד אמרו שהם מאמינים שטל ועזר הם חברים.

טל ברמן ואביעד קיסוסצילום: TheMarker

גם מבחינת חוש הומור קיבלו קיסוס וברמן ציון גבוה, כש-41% אמרו שהם מצחיקים אותם, לעומת 28% שבחרו בגולדשטיין ורפאל כמובילים בהומור, ו-24% שבחרו בטל ועזר כמצחיקים ביותר. בתחום המעמדי אמרו 44.3% שהם מאמינים כי אין היררכיה בין ברמן וקיסוס, לעומת 38% שאמרו שהם מאמינים שגולדשטיין ורפאל שווי מעמד ו-14% בלבד שאמרו שלדעתם אין היררכיה מעמדית בין טל לעזר.

"הבחירה שלנו בטל ואביעד כמנחי 'ווייפאאוט' של ישראל התבססה על שני שיקולים מרכזיים", אמר בכיר בערוץ 10. "הראשון הוא כמובן ניסיונם בטלוויזיה, והשני - שהיה אולי אפילו חשוב יותר - הוא פוטנציאל הזוגיות התקשורתית שלהם. הבנו שיש פוטנציאל טלוויזיוני מעניין לזוגיות המאוד מוצלחת שלהם ברדיו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker