יוסי לובטון מונה למנכ"ל ויו"ר קבוצת פובליסיס ישראל

לובטון יחליף בתפקיד את יורם באומן, אחד ממייסדי החברה בישראל ■ באומן יקח צעד אחורה וימונה לנשיא הקבוצה, אך צפוי להמשיך להיות פעיל בחברה ■ לובטון: "השינוי הוא צעד נוסף להפיכת פובליסיס לפלטפורמה שתעניק ללקוחות את הפתרון הטוב והמתאים ביותר"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יוסי לובטון
יוסי לובטוןצילום: עופר וקנין

שינויים בקבוצת הפרסום פובליסיס ישראל: יוסי לובטון מונה למנכ"ל ויו"ר הקבוצה במקומו של יורם באומן, אחד המייסדים. לתפקיד מנכ"ל משרד הפרסום באומן בר ריבנאי ימונה סמנכ"ל הלקוחות של באומן, בן מוקסל. באומן ימשיך לכהן כנשיא הקבוצה בשלוש השנים הקרובות.

קבוצת פובליסיס העולמית רכשה ב-2012 את מלוא האחזקות במשרד הפרסום באומן בר ריבנאי. שלוש שנים לאחר מכן החברה הגדילה את האחזקות שלה בשוק הישראלי ורכשה גם את משרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב. הקבוצה ממעסיקה כחמש מאות עובדים בישראל, והיא מונה תשע חברות בתחום הפרסום והשיווק, בהן גם פובליסיס מדיה, סמארט מדיה, משרדי הפרסום ליאו ברנט ואקספרט, חברת הטכנולוגיה MINT, חברת התוכן השיווקי "c" וחברת קידום המכירות סופר פוש.

כחלק מהעסקה ב-2012 לרכישת באומן בר ריבנאי, סוכם כי באומן ימשיך להיות פעיל בקבוצה בתפקיד יו"ר. כעת באומן עושה צעד נוסף אחורה וימונה לנשיא הקבוצה, אך צפוי להמשיך להיות פעיל בחברה.

לובטון, אחד המנהלים המוערכים בענף הפרסום, מכהן כמנכ"ל באומן בעשור האחרון. הוא ימונה למנכ"ל הקבוצה כולה בישראל, שכוללת בין השאר גם את חברת רכש המדיה זניט.

יורם באומן, יו"ר פובלסיס
יורם באומן. ימונה לנשיא פובליסיס ישראלצילום: אייל טואג

זו הפעם הראשונה שמתמנה מנכ"ל לקבוצה בישראל. בפובליסיס מסבירים כי השינוי הוא חלק משינוי מבני של הקבוצה בעולם תחת הכותרת "The power of one"  - למנף את יכולות הקבוצה בתחומי הפרסום, המדיה והטכנולוגיה וליצור סינרגיה בין כל חלקיה. פובליסיס העולמית סובלת מירידה בהכנסות בשל האיומים ההולכים וגוברים מצד ענקיות כמו גוגל ו פייסבוק .

מוסקל, לשעבר סמנכ"ל לקוחות במשרד הפרסום מקאן תל אביב, מונה לפני כשנתיים לסמנכ"ל לקוחות בבאומן. הוא יחליף את לובטון כמנכ"ל באומן בר ריבנאי.

באומן מסר: "ב-1985 זה החל בדירת שלושה חדרים בתל אביב. היום עובדים בקבוצה כ-500 אנשי מקצוע מהטובים שיש בשוק. בנינו קבוצה שרואה לעצמה כמטרת-על לתת פתרונות בעולם המשתנה ומול האתגרים שמולם לקוחותינו מתמודדים. אני שמח על יישום המודל החדש של קבוצת פובליסיס העולמית בישראל. אני שמח  שיוסי לובטון לוקח על עצמו להמשיך את היישום והמשך הפיתוח של קבוצת פובליסיס".

לובטון מסר: "עולם הפרסום החדש מחייב שילוב ושיתוף פעולה הדוק שיביא לידי ביטוי את יכולות הקבוצה. בשנים האחרונות עברה הקבוצה מהפך בטרנסופרמציה הדיגטלית של כל חברות הקבוצה, ביצירת יכולות טכנולוגיה ודאטה שאין להן מתחרה בשוק הישראלי ובחיזוק כוח הקבוצה במדיה המסורתית והדיגיטלית. השינויים הגדולים בעולם השיווק מחייבים אותנו להתאים את מודל העבודה שלנו לצרכים המשתנים של השוק, והשינוי הנוכחי הוא צעד נוסף להפיכת פובליסיס מאוסף חברות לפלטפורמה שתעניק ללקוחות את הפתרון הטוב והמתאים ביותר".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker