דודו מזרחי מונה למנכ"ל בזק

מזרחי יסיים את תפקידו כיום כמשנה למנכ"ל תנובה. עד לפני כשנתיים כיהן כמשנה למנכ"ל ומנהל הכספים הראשי של קבוצת בזק

נתי טוקר
דודו מזרחי, מנכ"ל בזק
דודו מזרחי, מנכ"ל בזק

דירקטוריון בזק אישר היום את מינויו של דודו מזרחי לתפקיד מנכ"ל בזק. מזרחי, המכהן כיום כמשנה למנכ"ל חברת תנובה ייכנס לתפקידו ב-1 בספטמבר, ויחליף את סטלה הנדלר, שתפרוש לאחר חמש שנים בתפקיד.

עד לפני כשנתיים שימש מזרחי משנה למנכ"ל ומנהל הכספים הראשי של קבוצת בזק, זאת במשך ארבע שנים. לפני כן, מזרחי כיהן כסמנכ"ל כלכלה ותקציב בבזק, ובסך הכל עבד בבזק במשך כ-20 שנה. הנדלר נעתרה לבקשת הדירקטוריון, ותאריך את כהונתה בחודשיים נוספים, עד 31 באוגוסט, כדי לאפשר למזרחי לסיים כיאות את תפקידו הנוכחי ולקיים חפיפה מסודרת.

"אני שמח מאוד לחזור לבזק, שבה ביליתי כשני עשורים עמוסים בעשייה רבה", אמר מזרחי לאחר ההכרזה על מינויו. "מהיכרותי העמוקה את בזק, אין לי ספק שמקור כוחה ועוצמתה טמון באנשיה, המחויבים והמקצועים ביותר בתחומם. אני מבקש להודות לדירקטוריון החברה על האמון שנתן בי, ומשוכנע שיחד נצעיד את בזק לשיאים חדשים לטובת לקוחותיה, בעלי המניות ועובדיה, מתוך מחויבות עמוקה לקידום תשתיות התקשורת בישראל".

יו"ר בזק, שלמה רודב, מסר: "אין מתאים מדודו, המכיר את בזק לעומקה, להוביל את החברה אל מול השינויים התחרותיים והטכנולוגיים המשמעותיים המתרחשים כיום בשוק התקשורת, ולהבטיח את המשך הצלחתה. אני רוצה להודות לסטלה שניהלה את בזק מתוך מחויבות עמוקה להצלחת החברה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker