שיתוף פעולה בין רשת לוואלה: ישיקו שעשועון טריוויה בהשתתפות גולשים

התוכנית - פרי פיתוח משותף של שני הגופים - תעלה בשלב הראשון בסלולר, ותתבסס על פעילות גולשים באמצעות אפליקציית וואלה ■ עד היום לא הצליחה רשת להקים פלטפורמת דיגיטל משמעותית, שתתחרה באתרים הגדולים בישראל

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
התשדיר של רשת לקראת המעבר לאפיקים החדשים
תתחלה בקשת גם בדיגיטל? תשדיר שהפיקה רשת לקראת המעבר לאפיק החדשצילום: רשת
נתי טוקר

האם רשת סוללת את דרכה לתחרות משמעותית מול קשת גם בתחום הדיגיטל? ל-TheMarker נודע כי בקרוב תעלה רשת פורמט חדש בסלולר, שיתבסס על השתתפות גולשים באמצעות האפליקציה של אתר וואלה. מדובר בשעשועון טריוויה בשם קוויקס (Quicks) - פרי פיתוח משותף של שני הגופים.

בעבר נעשו ניסיונות רבים לשלב בין פעילות גולשים בסמארטפון לבין מסך הטלוויזיה. כך למשל, הפורמט של "הכוכב הבא" (קשת) התבסס תחילה על הצבעות גולשים בזמן אמת. עם זאת, בהמשך חזרה בה קשת ושינתה את הפורמט. קשת גם העלתה שעשועון טריוויה שבו הצופים מגיבים בזמן אמת.

שיתוף הפעולה בין רשת לאתר וואלה בתחום התוכן החל לצאת לדרך כבר בינואר. רשת לא מחזיקה בזרוע דיגיטלית משמעותית, וניסיונות קודמים שלה להשקיע בדיגיטל ולייצר תחרות מול אתר מאקו של קשת נחלו אכזבה ונסגרו.

שיתוף הפעולה בין האתר לבין גוף השידור מעורר את התהייה האם ברשת מעוניינים להעלות הילוך - ולקנות את אתר וואלה, שלפי הכרזת בזק עומד כעת למכירה. עם זאת, מצבו הנוכחי של שוק הטלוויזיה, ששרוי בהפסדים קשים ונמצא באי ודאות, מוריד דרמטית את ההיתכנות לרכישה מסוג זה.

מרשת ומוואלה טרם נמסרה תגובה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker