מה"ביביתון" ללפיד: הכתב המדיני של "ישראל היום" מונה לדובר של יו"ר יש עתיד

שמו של שלמה צזנה עלה פעמים רבות בשנים האחרונות סביב ניסיונות להצר את רגליו ב"ישראל היום". צזנה היה בין החותמים על עצומה של הכתבים המדיניים שקראה לנתניהו להפסיק לתקוף את התקשורת

נתי טוקר
שלמה צזנה
שלמה צזנהצילום: מתוך ויקיפדיה
נתי טוקר

שלמה צזנה, הכתב המדיני של "ישראל היום", פורש מהעיתון לאחר 11 שנה. צזנה יעבור מהעיתון, המזוהה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, ליריב הפוליטי שלו - יו"ר יש עתיד יאיר לפיד. צזנה ימונה ליועץ התקשורת והדובר האישי של לפיד.

שמו של צזנה עלה פעמים רבות בשנים האחרונות סביב ניסיונות להצר את רגליו ב"ישראל היום". צזנה היה בין החותמים על עצומה של הכתבים המדיניים שקראה לנתניהו להפסיק לתקוף את התקשורת. בעקבות חתימתו, הוא זכה למתקפה חריפה מצד אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו.

מאוחר יותר, גילה צזנה כי נאסר עליו להצטרף למשלחת הכתבים בטיסות שונות של ראש הממשלה. בהמשך, בעיקר לאחר מינויו של בועז ביסמוט לעורך, מיעט העיתון לפרסם טקסטים פרי עטו.

צזנה שימש במגוון תפקידים עיתונאיים במהלך 25 שנה. לפני תפקידו ב"ישראל היום" עבד צזנה ב"מעריב" במשך 10 שנים. צזנה הוא גם חוקר ירושלים ופירסם שלושה ספרים העוסקים בעיר.

צזנה שלח הבוקר הודעה בקבוצת הוואטסאפ של כתבי "ישראל היום" ובה כתב: "הודעתי כי אני מסיים את עבודתי בישראל היום. אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מכם על 11 השנים הטובות בהם המקום הזה היה לי לבית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker