לפני כולם: ריכשו מינוי דיגיטלי ל-TheMarker - במחירי השקה

TheMarker
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אילוסטרציה TheMarker

קוראי TheMarker, 

18 שנה אחרי שפרץ את הדרך לעיתונות הכלכלית בישראל, אתר TheMarker מוביל אותה למהפכה נוספת.

אנו מבקשים ליידע אתכם כי גישה מלאה לכל תכני אתר TheMarker - תינתן מעתה בתשלום. כדי להמשיך ולייצר עיתונות דיגיטלית מקצועית, לוחמנית ומתקדמת, אנו מבקשים מכם, הגולשים, להשתתף במימון יצירת התוכן – כפי שנהוג באתרים כלכליים מובילים בעולם, דוגמת Financial Times  ו-Wall Street Journal. לפני חמש שנים יצאנו לדרך במהלך דומה באתר הארץ, והיום נהנים מקריאתו עשרות אלפי מנויים שמספרם צומח בעקביות.

כעת תוכלו לרכוש מינוי לאתר במחירי השקה מיוחדים: 1 שקל ליום במסלול השנתי (365 שקל בתשלום אחד מראש, בעבור השנה הראשונה) או 40 שקל לחודש במסלול החודשי. מחירי ההטבה תקפים לשנה הראשונה. 

לרכישת מינוי במחיר השקה מיוחד לחצו כאן.

מנויים לעיתון היומי של TheMarker והארץ מקבלים גישה למהדורה הדיגיטלית בחינם. אם נרשמתם בעבר לאתר הארץ, אינכם נדרשים לעשות דבר כדי לגלוש גם ב-TheMarker באופן חופשי. אם עדיין לא ביצעתם הרשמה, אפשרות זו תהיה זמינה בעבורכם בימים הקרובים.

מנויי הארץ בדיגיטל יקבלו גישה ל-TheMarker בחינם בשלושת החודשים הקרובים. הנחיות גלישה יישלחו אליכם בקרוב בדואר האלקטרוני. בהמשך ניתן יהיה לרכוש מינוי משולב לשני האתרים.

מנויים על מגזין TheMarker יקבלו הנחה בשיעור של 55%. אפשרות זו תהיה זמינה בעבורכם בימים הקרובים.

עבורנו, תשלום על תוכן דיגיטלי חיוני להבטחת קיומו של TheMarker. עם זאת, חשוב להדגיש שהאתר אינו נחסם בצורה הרמטית. המנויים הדיגיטליים יוכלו לקבל את כל התכנים - בכל מכשיר דיגיטלי ובכל זמן - אבל דיווחים חדשותיים ימשיכו להיות זמינים לכלל הקוראים. כמו כן, גולשים שיירשמו לאתר יקבלו גישה מלאה ל-6 כתבות, בחינם, מדי חודש.

את המהלך מלווה קמפיין פרסומי תחת הסלוגן "עובדים רק בשבילך", ואכן זה העיקרון שמנחה אותנו מזה שנים. "TheMarker היה מיום הקמתו גוף עיתונאי שרואה לפניו רק את מה שהוא תופש כאינטרס הציבורי", כתב העורך המייסד גיא רולניק בינואר 2015, לציון 15 שנים להקמת TheMarker.

המשך דבריו רלוונטי היום יותר מתמיד: "הצלחנו בעבר לצאת מאזור הנוחות שלנו וגם של רבים מקוראינו; להרגיז את הגדולים והקטנים, את הימנים והשמאלנים, לטעות, להקשיב ולתקן - וכל עוד אתם אתנו, אנחנו לא מתכוונים להפסיק. כי בסופו של דבר הלגיטימציה היחידה להמשך הקו המערכתי הזה היא התמיכה הרבה שלכם. תודה לכם".

אם נתקלתם בבעיה, שירות הלקוחות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, במייל
digital-support@haaretz.co.il

נשמח לשמוע מכם גם באופן אישי, כאן באתר, או במייל אישי לליאור או לאבי.

lior.kodner@haaretz.co.il

avi.bareli@themarker.com

בברכה,

ליאור קודנר

סגן עורך וסמנכ"ל הדיגיטל

הארץ-TheMarker


אבי בר-אלי

עורך TheMarker

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker