מנכ"ל חדשות עשר העיד במשטרה על הצעת השוחד לגרסטל

לאחר שבפגישה בין ניר חפץ למקורבה של גרסטל, אלי קמיר, עלתה ההצעה למנות את גרסטל ליועמ"ש בתמורה לסגירת התיקים של שרה נתניהו, נפגשה השופטת עם גולן יוכפז ודיווחה לו בסערת רגשות על כל פרטי האירוע

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים62
גולן יוכפז
גולן יוכפזצילום: עדי אורני

מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ עשר, גולן יוכפז, העיד במשטרה בנוגע לפרשה 1270 - שבה עלה חשד כי הוצע לשופטת (בדימוס) הילה גרסטל לכהן כיועצת המשפטית לממשלה תמורת סגירת התיקים של שרה נתניהו. יוכפז קיבל מידע בזמן אמת בנוגע לאירועים.

לפי החשד, ניר חפץ, יועצו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נפגש עם מקורבה של גרסטל, יועץ התקשורת אלי קמיר, ובמהלך פגישתם עלתה הצעה שלפיה גרסטל תמונה ליועמ"ש אם תסכים לסגור את תיקי שרה נתניהו. גרסטל דחתה את ההצעה.

לאחר אותה הצעה נפגשה גרסטל עם יוכפז כמה פעמים ודיווחה לו בסערת רגשות על כל פרטי האירוע. בחדשות עשר החלו להיערך לחשיפת הפרשה. ואולם ברגע האחרון גרסטלר חזרה בה וביקשה שלא לדווח על האירועים. בחדשות עשר הבהירו כי בשל הגנת מקורות נענו לבקשתה של גרסטל ולא שידרו את פרטי האירוע.

השופטת הילה גרסטל
השופטת הילה גרסטלצילום: מוטי מילרוד

ואולם העובדה שגרסטל דיווחה בזמן אמת על ההצעה ככל הנראה היתה בעלת חשיבות לחוקרי המשטרה. בחדשות 2 דיווח משה נוסבאום כי יוכפז זומן להעיד בפרשה לגבי שיחותיו עם גרסטל באותם ימים. בכל מקרה, יוכפז לא התבקש בשום שלב בעדותו לחשוף מקור.

יוכפז מסר כי בשל נסיבות העניין הוא אינו יכול להגיב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker