ביג השלימה רכישת 50% מקניון בת ים

אשטרום נכסים מכרה חצי מהחזקותיה בקניון לפי שווי של כ-555 מיליון שקל

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
קניון בת ים
קניון בת יםצילום: ניר כפרי

ביג מרכזי קניות דיווחה היום (ד') כי השלימה רכישת 50% מקניון בת ים מחברת אשטרום נכסים   לפי שווי של כ-555 מיליון שקל. לאחר הרכישה ממשיכה אשטרום נכסים להחזיק ב-50% מהקניון.

שטחו המסחרי של הקניון הוא כ-21 אלף מ"ר ויש בו יותר מ-100 חנויות שונות. בין השוכרים המובילים בקניון:  H&M, קסטרו, רנואר, פוקס, אלדו, מקדולנדס וסטימצקי. הקניון כולל גם 1,000 מקומות חניה והוא מניב NOI שנתי של כ-39 מיליון שקל.

"רכישת קניון בת ים, שנהנה ממיקום אסטרטגי והינו אחד הקניונים הוותיקים והחזקים בישראל, יחזק את תיק הנכסים של ביג בישראל", אמר חי גאליס, משנה למנכ"ל ביג. "אנו רואים בקניון נכס דומיננטי ומוביל במרחב הקמעונאי שבו הוא פועל, כשעשרות אלפי תושבים נגישים אליו ברגל ובסמוך אליו מתוכננים פרויקטים של פינוי ובינוי והוספה של עשרות אלפי תושבים. בכוונת ביג ואשטרום להמשיך ולהשקיע בהשבחת הקניון ולשלבו בתנופת ההתחדשות העירונית והצמיחה של בת ים".

ירון רוקמן, מנכ״ל אשטרום נכסים, מסר: "אנו שמחים על השלמת העסקה עם ביג וכניסתה כשותפה בקניון בת ים. הקניון נהנה ממעמד מיוחד בעיר הודות לעבודה שנעשתה מאז הקמתו וכעת, עם הצטרפותה של ביג, נפעל ליצירת חוויית מסחר ובילוי משודרגת עבור תושבי העיר והסביבה. אנו מאמינים כי השותפות בקניון בת-ים היא הבסיס הראשוני להמשך שיתוף פעולה עסקי מוצלח בין שתי הקבוצות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker